Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jön a nyugati kritika a...

Miért jön a nyugati kritika a jobboldaliak oroszpártisága miatt, ugyanakkor ha a trianoni galádságok szóba kerülnek, akkor az illegitim, és gúnyolódnak rajtunk, ebben mi a logika?

Figyelt kérdés

Itthon is ha bárki szóba hozza Trianon igazságtalanságait, akkor baloldaliak részéről jön a megvetés, a mocskolódás, a "trianon traumázás", de ha az oroszokkal szimpatizálunk, akkor rögtön a szemünkre vetik 56-ot, meg hogy őseink forognának a sírjukban, ezt csak én nem értem?


Az a legröhejesebb, amikor a nyugati álszent képmutatók példálóznak 56-al, leckéztetni próbálnak minket holott semmi közük hozzá, sőt, még ők tették sokkal súlyosabbá számunkra, de azt miért nem láttam még sehol sem, hogy önkritikát gyakorolnának, valahogy sosem példálóznak Trianonnal?


jún. 9. 13:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"Volt előtte mondjuk egy világháború és cirka 50-60 év feszültség."


Húúú, ez aztán a nagy történelmi zseni, erre senki nem is gondolt volna.


" Egyébként az összes információ elérhető a neten, hitelesített forrásokból. Használd nyugodtan őket"


Tehát fogalmad sincs semmiről sem, csak okoskodni próbálsz.

jún. 9. 13:54
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Most kérdező pontosan mit is szeretnél megtudni?
jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12.: Leírtam mindent. Próbáltam volna egy óvodás példával előállni, aztán rájöttem, hogy fölösleges. Magyarnak kell lenni, hogy ezt megértsd!
jún. 9. 14:06
 14/15 Alex Fly ***** válasza:
100%

Mint ahogy senki sem sipákol a mohácsi csatavesztés, a tatárok vagy akár Majtény vagy Világos miatt sem. Pedig ezek ugyanúgy a történelmünk részei, mint Trianon...

És nagyon helyesen: nem százéves történelmi esemény miatt kell siránkozni, hanem a jelenben élni és ezzel foglalkozni. Persze, lehet emlékezni Trianonra -mint a történelem egyik eseményére és nem pedig mint a mai politika részére...

jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, meg van az alap tudásom de nem fogom elvégezni a 10 mp-s Google keresést neked
jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!