Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire tippelsz ki nyer Budapesten?

Mire tippelsz ki nyer Budapesten?

Figyelt kérdés

jún. 8. 19:32
A kérdező szavazást indított:
Gergely
Dávid
31 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Gergőke. De Dávidka is cukipofa, kár, hogy fideszes.
jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
5-6%-al több szavazatot kap Dávid. Geri csomagolhat.
jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

45% Karácsony

46% Vitézy

9% kisnyilas katona, nem tudom mi a neve, lényegtelen.

jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy annakidején Tarlós nem nyert, szerintem ő volt eddig a legjobb.
jún. 8. 19:36
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is Tarlós volt eddig a legjobb.
jún. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Alexandra visszalépését ellenzéki elemzők úgy értelmezik, hogy azért történt, mert olyan gyenge a Fidesz és nem akarják ezt mutatni.

De a fővárosi közgyűlésen ez úgyis fog látszani, szóval én azt hiszem, hogy a Fidesz tényleg mérte, hogy mi egy ilyen visszalépés hatása és úgy ítélték meg, hogy ezzel meg lehet dönteni Karácsonyt.


Sőt mondok durvábbat, szerintem abban is bíznak, hogy a 32 helyből elhoznak 11-12-őt a fővárosi közgyűlésben és kis szerencsével az LMP-vel közösen meglehet a 16 hely.

jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De a fidesznek nem előnyösebb, ha karácsony van budapesten? Pont ahogy gyurcsányt is bent hagyják a politikában, hogy lehessen mivel riogatni?
jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Putin Vladimir, mint mindenhol máshol is.
jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

2019: Kari 51%, Tarlós 44%, Puzsi 4,5%.


Na most azóta:

-Karácsony Gergely polgármestersége nem nagyon sikeres. Szerintem nem annyira kudarcos, ahogy a fideszes sajtó felfújja, de még az őt imádó ellenzéki sajtó is annyi sikert tud felmutatni, hogy a "nagy fideszes ellenszélben" nem vitte még csődbe a várost. Biztos, hogy 2019 óta gyengült a támogatottsága. Figyelem, itt nem a magszavazókra kell gondolni, nem a nagyon elkötelezett baloldaliakra, hanem a kevésbé elkötelezett szavazókra! Szerintem szoros verseny lesz, és akár 1-2%-nyi, nem elkötelezett szavazó is számíthat.

-Aki Tarlósra szavazott, az a réteg egy az egyben Vitézyre fog szavazni. Ez szerintem egyértelmű.

-Puzsér szavazói: Szerintem ide is és oda is pártolnak. De mivel ha nagyon Kari Gerire akartak volna szavazni, már akkor megtehették volna, ezért szerintem többségében Vitézyhez pártolnak. Puzsér is ezt a direktívát adta a szavazóinak, hogy nem tetszik neki, hogy Vitézy foltokban narancs színű, de Kari Geri meg sok foltban DK-s, és hogy bárcsak az igazi fideszes politikusok lennének olyan rátermettek, mint Vitézy.


Szóval én úgy tippelem, hogy Vitézy fog nyerni. Majd holnap kiderül, hogy mennyire vagyok jó politikai elemző!

jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 D-Mano ***** válasza:
71%

Én Vitézyre tippelek,

de Dr. Grundtnerre szavazok.

jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!