Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik ellenzéki érzelműek és...

Akik ellenzéki érzelműek és ellenzéki listára szavaznak majd Budapesten tényleg képesek átszavazni a Fidesz támogatott jelöltre (Vitézy)?

Figyelt kérdés
jún. 7. 17:35
 1/3 HakapiszikMatyi ***** válasza:
24%
A saját lakóhelyeden jobban észreveszed a változást, mint a "Nagypolitikában". Vitézy Dávid egy kiváló szakember, aki nem kellett a Fidesznek... Karácsony meg hagyjuk... MHM szimpatizáns vagyok, de ebben az esetben Vitézyre szavaznék inkább.
jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Minden más listán ellenzéki pártokra szavazok (EP-Momentum,Önkormányzat-Kutyapárt),de Budapesten Vitézyre, mert a fővárosra ráférne egy olyan jelölt,aki a város ügyeivel foglalkozik,Vitézy meg teljesen rá van kattanva a városra,látszik,h ez a szenvedélye, és egy modern európai városban gondolkodik, ezt még a fideszes kötődésével sem tudja lerombolni, aminek nyilván nem örülök,de annyira nem vagyok elvakult,h önmagában csak pártpolitikai alapon szavazzak valakire vagy valaki ellen.
jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Valaki képes. Én így már nem, sőt, az LMP-re sem szavazok most már.
jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!