Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vitézy vélhetően azért fog...

Vitézy vélhetően azért fog veszteni, mert Szentkirályi visszalépésével egyértelművé vált mindenkinek, hogy Vitézy Orbán embere, a FIDESZT meg nem szeretik Budapesten?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Én ezek után Karácsonyra szavazok. Pedig Vitézyre terveztem.

jún. 8. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem volt vele semilyen egyeztetés,már többször el lett mondva
jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Karácsony meg MZP embere,hogy az előválasztáson az ő javára lépett vissza?
jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Budapesten mindig is népszerűbb volt Gyurcsány, mint az ország többi részén, mivel a politikája vidéken okozta a legtöbb kárt.A fővárosban olyan sokat nem éreztek belőle.


Ezért is fog Gyurcsány embere nyerni.


Meg persze, vidékről is az összes szemetet felfújja oda a szél, hajbókolnak a szivárványos zászló előtt, szeretik a liberális propagandát.K.G meg ennek a képviselője.

jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1) persze hogy nem volt 😂😂😂😂
jún. 8. 17:42
 5/12 A kérdező kommentje:
1) esetleg nem gondolsz bele, hogy ez mind le volt vele egyeztetve? Mi már március óta tudjuk, hogy ő a FIDESZ jelöltje.
jún. 8. 17:43
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

#1

Jaj, ha többször el volt mondva, akkor az biztosan igaz is. Ilyen az, amikor a narancsosok hülyének nézik a saját szavazóikat. Mondjuk a többség tényleg az.

jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Magyarázza már el valaki, hogy eddig 27%-ra mérték, most 52%-ra. Miért beszél mindenki arról, hogy ezzel bukta el a választást? Eddig esélytelen volt, most pedig esélyes.
jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem fog nyerni (Karácsony).
jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Igazándiból Vitézynek az önmagában nem jött rosszul,hogy Szentkirályi visszalépett, viszont az,hogy kifejezetten mondta is,h Vitézyre szavazzanak a híve azt már nem hiszem,hogy annyira jó Vitézynek, mert sztem amúgy is rá szavaztak volna és nem Karácsonyra, így viszont össze lett fideszezve, és hiába nem egyeztetett velük most mindenki ezzel fogja támadni. Én se örülök neki,hogy ez történt,de annyira nem vagyok elfogult, hogy csak emiatt ne Vitézyre szavazzak,ha egyébként az ő programjával értek egyet.
jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5)Listán is a Fidesz ellen kampányol
jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!