Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szentkirályi visszalépésével...

Szentkirályi visszalépésével végleg bebizonyosodott, hogy Vitézy indulása mögött a Fidesz áll?

Figyelt kérdés
jún. 7. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Miért visszalépett??
jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem, csak azt gondolják, hogy Vitézy a kisebbik rossz, ő azért nem Gyurcsány csicskája.
jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem, az bizonyosodott be, hogy az itteni megafonosoknak semmiféle infója sincs arról, hogy mi történik párton belül.
jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Igen 1-es, visszalépett.

Te mint fideszes mit gondolsz erről? Pár hete még Szandi azt nyilatkozta, hogy ő aztán nem fog visszalépni.

jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

Örülök neki, Karácsonynak így nagyon meleg lesz a vasárnap!

Amúgy pedig remélem, hogy eltakarodik, elég volt belőle, Vitézyvel sokkal jobban fog működni a főváros!

jún. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Nekem egy Karácsonynál, aki Gyurcsány embere, még a Vitézy Dávid is SOKKAL jobban tetszik.
jún. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Nekem egy Orbán embere sem kell...

Inkább a kisebb rossz, Karácsony.

jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még nem bizonyosodott be. Vitézyt az LMP támogatja, igen, tudom, Ungár Péter anyja fideszes, de saját jogán is van vagyona abból támogatja Vitézyt.

A fidesz simán gondolhatja úgy, hogy jelölik Szentkirályit, és visszaléptetik vagy sem, annak függvényében, hogy mit mondanak a közvéleménykutatások, hogy ne Karácsony és csökkéntsék Gyurcsány befolyását budapesten.

Attól, hogy ez bekövetkezett, Vitézy még nem lesz fideszes, nem is lehet bizonyítani, hogy tudott volna erről, és azért a fidesz közeli emberek vele is kib@sztak annak idején.

jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8# egyetértek veled.

Az bizonyosodott be,hogy a politika ilyen, a Fidesz is megpróbálja a kisebbik rosszat elérni.

jún. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

Én továbbra sem hiszem, hogy Vitézy a NER-be tartozna, hiszen továbbra sincsenek olyan megnyilvánulásai. Továbbra is elhiszem neki, hogy ő szakmai alapon próbálna működni.


Más kérdés, hogy visszalépéssel vagy anélkül sem szavaztam volna rá, hiszen akár fideszes, akár semleges, ezzel a NER-t erősíti; csak Karácsony gyengíti a rendszert.

jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!