Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokat elárul, hogy a Mi...

Sokat elárul, hogy a Mi Hazánk gyűlölői laposföldhívők?

Figyelt kérdés

Néztem Gulyás Márton interjúját Toroczkaival, ahogyan a választási vitát. Toroczkai szájából soha egyetlen egyszer sem hallottam olyan kijelentést, hogy a Föld lapos. Viszont az interjú közben a kommenteket olvasva nagyon sokan a Toroczkait szidók közül azt írták "a föld lapos". Ebből én azt a következtetést vonom le, hogy a MHM gyűlölői laposföldhívők.


De ha ti esetleg tudtok olyat linkelni ahol Toroczkai olyan kijelentést tesz, hogy lapos a Föld én szívesen várom. Csak mert fordítva, az őket szidók állandóan laposföldeztek a kommentszekcióban.



jún. 7. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Forrás?
jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Unalmas ez a "laposföld" poén már, nyilván nem mondta. Nem igazán lehet meghatni ezekkel a Mi hazánkos szavazókat. Akik irkálják azok meg vagy Dk Mszp -sek vagy Momentumosok azoknak meg hol érdekel a véleményük, annyira másik világ. Onnan úgyse jön át szavazó. Ez legyen a legnagyobb örömük, hogy ezt beírták.
jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1


Ilyen nagy a szegénység Magyarországon, hogy még YouTube-ra sincs elég pénz mobilnetet venni?

jún. 7. 17:27
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező!


Igen, Toroczkai azt mondta, hogy lapos a föld. Sőt... az ufók tették lapossá. Szó szerint ezt mondta. YouTube-on láttam.


Ha van pénzed internetre, akkor nézz utána.

jún. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
És be is jutottak az Ep-be, győzelem :)
jún. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4


Melyik videóban mondja ezt?

Be tudod linkelni kérlek?


Nekem van pénzem mobilnetre, de ilyesmire nem emlékszem.

jún. 10. 13:03
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
ironizált...
jún. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6


Az egyes válaszoló ugyanígy Forrást kért ahogy most Te és idézlek:

"Ilyen nagy a szegénység Magyarországon, hogy még YouTube-ra sincs elég pénz mobilnetet venni?"


Szóval nem kapsz linket/forrást, keresd meg.

jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8


Mármint mire forrás? Arra, hogy nem mondott soha olyat, hogy lapos a föld?

Erről én valóban nem tudok semmilyen forrást linkelni.

De várom ha valaki igen.


De ha az alusisakos laposföldesező liberálisokra gondolsz azok végig ott voltak Gulyás Marci élő adása alatt. Több élő adást is követtem, vitákat meg eredményvárókat is. Ott valahányszor Toroczkai szólalt meg vagy szóba került a MHM azonnal zúdúltak "A föld lapos" nevű kijelentések.

Élő adás után sajnos nem lehet linkelni, mert csak addig látszódnak a kommentek amíg tart az adás.

De mivel feltételezem, hogy van ujjad, ezért te is akármilyen ballib videót ha megnézel amiben szó esik a MHM láthatod, hogy előjönnek a konteós ballibek.

jún. 10. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!