Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz 11, Tisza 7, DK 2, Mi...

Fidesz 11, Tisza 7, DK 2, Mi Hazánk 1 mandátum a friss közvéleménykutatások szerint. Mit gondólsz?

Figyelt kérdés

Magyar Petya csak a momentumtól és a dk-tól tudott szavazatokat szerezni. A Fidesz brutálisan erős, ahogy a 400 ezres békemenet is megmutatta. A dk momentum duo viszont agonizál és a Mi Hazánknak is lesz 1 befutója. Mennyire reális ez?


[link]


jún. 5. 07:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Hogy a Fidesz brutálisan erős, abban egyetértek, de hogy a békemeneten közel sem volt 400 ezer ember, de még 100 ezer sem, abban biztos vagyok.

Egyébként az emberek át vannak verve, nincs ebben semmi meglepő, hogy a Fidesz erős. Minden választás előtt behülyítik őket valami veszéllyel, már megszoktuk.

jún. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
Ezzel az eredménnyel kiegyezek, a ballibsi blokk lényegében megsemmisült.
jún. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
A Mi Hazánknak szerintem 2 is lesz. A magyar pártokat mindig alulmérik, a régi Jobbikkal is ez volt - részben szándékosan, hogy ne szavazzanak rájuk, részben mert a megkérdezettek félnek elmondani, hogy magyar pártra szavaznak.
jún. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Én nagyon szomorú vagyok, hogy a fidesz úgy veri át a népet, ahogy akarja.
jún. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
20% mandátumot bukik a fidesz? szegény komcsik.
jún. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Volt már a Fidesz 53%-os is, így a 45% csak ahhoz képest brutálisan erős, hogy milyen gyalázatos kormányzati tevékenységet nyújtottak.
jún. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
Egy rakás idióta kerül be újra az eu-parlamentbe. 😭
jún. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

milyen 400 ezres békemenet?

80 ezer a reális.

jún. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%
Mint a gyerekek, számháborúztok😂
jún. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
A Momentum csak azon dolgozott, hogy a Fidesz legalább ne az egész országot írassa a saját nevére, hanem szigetszerűen másnak is maradjon valamennyi tulajdona. A választók sajnos ezt nem értették meg.
jún. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!