Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy ellenzéki szavazó...

Ha egy ellenzéki szavazó külföldiekkel beszélget, és szóba kerül a magyar kormány, akkor helyes dolog-e, ha az ellenzéki szavazó a külföldi emberek előtt a saját vezetőit illeti kritikával?

Figyelt kérdés
jún. 5. 21:18
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

#28


Erre még csak annyit reagálnék, hogy én is tervezek elmenni az országból. De nem egészen a kormány miatt. Hiába lesz ugyanis itt kormányváltás, gyökeres változás nem lesz, mert a magyar mentalitással vannak gondok. Vona ezt ismerte fel. Ha valahogy sikerül a magyar népet rávenni arra, hogy változtassan a mentalitásán, szerintem egy nép gondolkodásának átformálása több évtizedes folyamat. És akkor jöhet a valódi gazdasági stb. felemelkedés. Sok sikert hozzá. Csak azt tegyék majd nélkülem.

jún. 5. 22:09
 32/34 anonim ***** válasza:
81%

1 éve Amerikában, Boston mellett Ubereztem. Amikor beszálltam és elmeséltem hogy magyar vagyok, onnantól az amerikai csávóval együtt szidtuk Orbánt és Trumpot, hogy hogy lehet két ilyen idióta ilyen magas pozícióban. A srác full képben volt Orbánnal kapcsolatban és örült, hogy meghallotta, hogy Magyarországon sokan nem így gondolkodnak, mint ez a félkegyelmű csuti.


Szintén amerikai barátom férje, aki a 90-es években még szolgált is Taszáron egy jó évet, amióta leszerelt egyetemi professzor, nem hülye ember. Tökre követi a közép-kelet-európai politikát, képben van Orbánnal kapcsolatban is.


Egyébiránt meg szidom én bárkinek a drágalátos kormányunkat, mivel nem akarom, hogy azt gondolják, hogy a magyarok csak ilyenek lehetnek...

jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
77%

Szólásszabadság van. Miért ne illethetné kritikával a kormányt?

Nem mindenkinek annyi az IQ-ja, mint a szobahőmérséklet, kedves Fideszesek.

jún. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

"Amikor beszálltam és elmeséltem hogy magyar vagyok, onnantól az amerikai csávóval együtt szidtuk Orbánt és Trumpot, hogy hogy lehet két ilyen idióta ilyen magas pozícióban. A srác full képben volt Orbánnal kapcsolatban és örült, hogy meghallotta, hogy Magyarországon sokan nem így gondolkodnak, mint ez a félkegyelmű csuti."


Mi Hazánkos "náciként" összehozott az élet egy arab migránssal, aki ráadásul illegális menekült. Munka miatt muszáj volt vele szimpatizálni, ezért elkezdtünk beszélgetni és kiderült, hogy tök sok közös van bennünk.


Ő is úgy vélekedik, hogy az USA-ra atomot kéne dobni és ők a felelősek az otthona és a világ többi részén lévő zavargások miatt, ő is szeretettel gondol a lebombázott hazájára, ami szakrális, történelmi hely és erős bosszú fűti, hogy meg kell fizetnie az USA-nak érte. A franciákat szintén gyűlölte.


Ő is hasonlóképp vélekedett a nőkről, hogy a muszlim nők rendesek és tiszták és ők csak azt várják el tőlük, hogy hűségesek legyenek és örült, hogy én is hasonló véleményen voltam, hogy a fehér/magyar nők többségének nem tett jót az emancipáció és az ilyen nők csak szórakozásra alkalmasak, komolyan tervezni velük nem.


Szóval lehet mindenhol sorstársakat találni és hasonlóan gondolkodókat.

jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!