Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy ellenzéki szavazó...

Ha egy ellenzéki szavazó külföldiekkel beszélget, és szóba kerül a magyar kormány, akkor helyes dolog-e, ha az ellenzéki szavazó a külföldi emberek előtt a saját vezetőit illeti kritikával?

Figyelt kérdés
jún. 5. 21:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
53%
#8 Csak kibújt a szög a zsákból FideSSes barátom.
jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
74%
#8 Vicces hogy olyan emlegeti a kárpátaljai magyarokat, akinek a gazdája azt mondta, imádkozzunk a nyíltan magyarellenes Ficóért... Engedd ezt inkább el.
jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Tévedsz. Nem vagyok fideszes. Politikailag semleges vagyok. De vannak dolgok, amikben a kormánnyal értek egyet, és természetesen vannak dolgok, amikben az ellenzékkel. Soha nem szavaztam senkire, ezután sem fogok. De a véleményem megvan.
jún. 5. 21:31
 14/34 anonim ***** válasza:
69%
#13 Valahol ez a szomorú, hogy már a Fideszesek sem merik felvállalni, hogy Fideszesek.
jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
65%
Az ellenzékiek legalább tudnak külföldiekkel beszélgetni, ellenben az elbutított Fideszesekkel akik nem beszélnek nyelveket.
jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező tudod hogy a politikus szó jelentése szolga?

Nem vezető semmiképpen sem.

jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
88%

Miért, hazudni kellene?


Teljesen rendben van, ha az ember felvállalja a véleményét.


"A kormány csak annyit mond"

. Nem csak ennyit mond. Üres lózungokat szaval békéről anélkül, hogy megvalósítható, gyakorlati megoldás mellett kiállna. Ezzel párhuzamosan orosz vezetőkkel bratyizik, és Orbánnak meg nincs jobb dolga a választások estéjén, mint egy megtámadott ország elnökén gúnyolódni.

jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

#14


Haverommal pont erről beszélgettünk, hogy ha mondasz valamit, és a jobboldallal értesz egyet, akkor rögtön azt mondják a balosok, hogy jobboldali vagy. De ha mondasz valamit, és a baloldallal értesz egyet, akkor a jobboldaliak mondják azt, hogy balos vagy.

Ez elég komolytalan. Haver ezért is nem politizál. Mondjuk nekem sem kellene.

jún. 5. 21:36
 19/34 anonim ***** válasza:
81%

Pont annyira a vezetőim a kormánytagok, amennyire az érdekeimet és a véleményemet képviselik. SEMENNYIRE. Mert a képviseleti demokrácia ezt jelenti, hogy az én érdekeimet és az én véleményemet is képviselik és ezt rohadtul nem teszik, de hidd el, hogy nem kell Őket szidni, látja ezt a tragikomédiát minden épeszű, gondolkodó és kicsit is tájékozott ember, anélkül is, hogy én kritikával illetnék bárkit, esetleg annyit szoktam kiemelni, hogy magyar vagyok, de nem értek egyet a hazai vezetéssel és erre jellemzően bólogat a spanyoltól a horváton át a marokkói-svájci-ig mindenki.


Nem: a kormány nem semleges akar maradni (amúgy nem tudunk semlegesek maradni, mert túl közel vagyunk, meg mert a szövetségi rendszerek amiknek a tagjai vagyunk, nem biztos, hogy azok akarnak maradni), a kormány azt tartja békének, hogy Ukrajna hagyja, hogy Oroszország elfoglalja. Annyira vagy Te politikailag semleges barátom, mint amennyire a kormányod, semennyire.

jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
74%
#18: Ezzel az intelligenciaszinttel tényleg nem. Amúgy az ugye megvan, hogy a FIDESZ nem jobboldali?
jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!