Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy ellenzéki szavazó...

Ha egy ellenzéki szavazó külföldiekkel beszélget, és szóba kerül a magyar kormány, akkor helyes dolog-e, ha az ellenzéki szavazó a külföldi emberek előtt a saját vezetőit illeti kritikával?

Figyelt kérdés
jún. 5. 21:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
A miniszter jelentése szolga, a politikus szó a görög polisz szóból ered, jelentése közélet.
jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
12%

Az átlagellenzéki fajtaleírása, hogy a pöcörőjét kompenzálnia kell, hogy tehetné legjobban, hát elkezd Orbánozni egyet...

Ez a lúzerek sajátja, már egy ideje a politikai színtéren is látszik. :D

Lúzer politikusokhoz, lúzer szavazók.

jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
80%

"Ez elég komolytalan"


Ehhez képest te magad is azt állítod már az alap kérdésedben, hogy aki kormánykritikus az balos... Elég nagy öngól.

jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

#15

Úgy emlékszem, hogy az ellenzék főpolgármestere/jelöltje az, aki nem beszél idegen nyelvet, csak "hiperpasszív" nyelvtudással rendelkezik.🤣 Én nem tudom ez mit jelent, de valszeg más sem.

jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

#20


A személyeskedésre nem reagálok.

Az mindenesetre biztos, hogy külföldiek előtt én a saját kormányomat nem kritizálnám. Vagy ha igen, olyan stílusban biztosan nem, mint ahogy bizonyos ellenzékiek teszik. És ebből a szemszögből MINDEGY, hogy Orbán vagy Gyurcsány van hatalmon.

Az érdekelt volna, hogy mások is így látják-e a dolgokat, vagy sem.


Annyit még ideírnék, hogy a Fidesz egy jobboldali pártnak minősül:


"A Fidesz – Magyar Polgári Szövetség (rövidített nevén Fidesz vagy Fidesz–MPSZ) jobboldali populista,[1][11][12] euroszkeptikus,[1][13] párt."


[link]


Na, sziasztok!

jún. 5. 21:44
 26/34 A kérdező kommentje:

Még valami:


#23


Egy szóval sem állítom, hogy aki kormánykritikus, az balos. Ilyet nem írtam. A #18-as kommentben írtam egy leegyszerűsített példát, hogy milyen szélsőséges általában a politikával foglalkozók gondolkodása. Ott beszéltem bal és jobboldalról.

jún. 5. 21:51
 27/34 A kérdező kommentje:
Kormánykritkus lehet bárki, nem csak balos.
jún. 5. 21:51
 28/34 anonim ***** válasza:
81%

Igen, én megmondom nekik hogy azért jöttem el magyarországról mert a politikusaink háborúval rémisztgetik a népet, tele van plakátolva az ország háborús propagandával és az emberek annyira sötétek, hogy a kormány teljes diktatúrát épített ki a fejük felett.


Az osztrák haver mondta is, hogy sajnálja mert az osztrákok és a magyarok mindig is jóban voltak, kár hogy ennyire lezüllöttünk és ijesztő ami nálunk megy.

jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
81%
A FIDESZ populista, abszolút nem jellemző rá a jobboldali politika. Na, szia!
jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
84%
kieg: egyébként nem hitte el amikor mondtam neki hogy 4 éve teljesen korlátlan hatalommal vezeti az országot orbán a korona-háborús vészhelyzet miatt és éjjel kettőkor 1200 törvényt módosítottak 2 év alatt. Ez megdöbbentő bármelyik európai embernek, kivéve ugye a magyart...
jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!