Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK mekkorát fog bukni az EP...

DK mekkorát fog bukni az EP választáson?

Figyelt kérdés

jún. 3. 12:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
11.2% kell a három képviselőhöz, nem tudom elképzelni hogy ez ne jöjjön össze -sajnos.
jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
#11 Medián 7%-ra mérte őket. Én biztos vagyok benne, hogy 10% alatt végeznek és szerintem a Mi Hazánk is megelőzi őket, a Tisza meg fényévekre elhúz tőlük.
jún. 3. 13:55
 13/21 jpeacefuler ***** válasza:

#Kérdező

Nem érted a kérdésemet. Hogyan kerülhet az országgyűlésbe Magyar Péter? Ha valaki EP képviselői tisztet tölt be, az nem lehet képviselő a magyar parlamentben. Vagy fordítva. Egyik kizárja a másikat. Szóval? Mi a módja, hogy Pétert az országgyűlésbe juttasd két év múlva?

jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#13 Ezerszer lenyilatkozta már, hogy nem fog beülni az EP-be. Azért van a lista élén, mert a szavazólapon az első 5 név rajta lesz és a többi Tisza jelölt hozzá képest ismeretlen.
jún. 3. 19:13
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nagyot bukik a DK!! 2022-ben a DK és társai végleg eljátszották a bizalmat. Én akkor az Ellenzéki Összefogásra szavaztam. Mégis hatalmas blama lett a vége. Mert az ellenzéki pártok szétbarmoltátok az Összefogást. A DK 13 éve abból él meg, hogy nem tudja leváltani a Fideszt, mostanra pedig a mérések szerint a legerősebb ellenzéki párt toposza sem állja meg a helyét. A Gyurcsány házaspárnak takarodnia kell a politikából!! Hogy tudná olyasvalaki leváltani Orbánékat, aki az, Orbán-rendszer OKOZÓJA??!
jún. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15# Úgyhogy hajrá Tisza!
jún. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 nnnn5555 ***** válasza:
#3 Azt ugye tudod, hogy a DK, a Fidesz kérésére próbálja megmenteni az MSZP-t és P-t ezzel a közös listával?
jún. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Amíg Gyurcsány és neje a politikában van, addig ESÉLYTELEN a kormányváltás. Vesszen a DK!
jún. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 jpeacefuler ***** válasza:
#14 Hát erre nagyon kíváncsi leszeķ, hogy nem ül be az EP-be. Péterünk már olyan sokmindent mondott.
jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#19 Mondanám, hogy fogadjunk, de úriember biztosra nem fogad.

Amúgy meg sok egyéb pártnál is így van, hogy a húzónevek vannak elöl, de más fog beülni helyettük.

jún. 5. 17:21
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!