Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK mekkorát fog bukni az EP...

DK mekkorát fog bukni az EP választáson?

Figyelt kérdés

jún. 3. 12:21
A kérdező szavazást indított:
Hatalmasat, ki se jutnak
Nagyot, csak 1 képviselőt küldhetnek
Kármentés lesz, 2 képviselőjük mehet ki
3 képviselővel viszonylag olcsón megússzák
Semmit, ugyanúgy 4 mehet ki
23 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

Talán egy magyar képviselőjük lesz: Klara Petrova Dobreva


ja, nem. Ő se magyar.

jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem 10% felett lesznek. Ne felejük, a DK nagyon jól tud mozgósítani.
jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Ó, remélem a Fidesz fog bukni nagyon csúnyán....!!! Ez a legfontosabb. A Fidesz a leg Európa-ellenesebb párt. A Fidesznek bármi áron buknia kell! Bár vannak kritikáim a DK-val szemben, de a Fidesz és Mi Hazank nevű förmedvényre akkor se szavaznék, ha vallatnának...
jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%

Megyar Péter azért elég ügyesen elszipkázta a szavazókat.


Nézem a keményvonalas DK-s kollégákat a munkahelyemen. Hát nem igazán beszélnek a politikáról. Kétségbe vannak esve. Magyar Péter megragadta a DK-MSZP-Párbeszéd összeborulást és egy az egyben ledarálta őket.

Úgy ment át rajtuk, mint egy sáskaraj az erdőn. Csak ilyen elmozdíthatatlan csonkok maradtak utána, melyben élet már nincsen.


Én nem tudom, hogy Magyar Péter miféle erő bírtokában teszi ezeket a csodákat, de ez a része rohadtúl tetszik!


Ha így halad tovább még a végén lehet belőle magyarpország Miniszterelnöke. Na az lenne csak az igazi Happy End az új típusú Ludasmatyi legendának. simán lehetne belőle filmet csinálni.


De ez, gyerekek, ezt élvezem, hogy ledarálta a begyöppösödött DK tábort és új életet adott nekik. Ez olyan, mint amikor felszabadítja valaki a rabokat. Még a fideszt is amortizálja az igazságaival. És fideszesként mondom, ez tetszik.


De rá most nem szavazok. Úgy vélem, hogy most a Mi Hazánkat kell támogatnom és Magyar petit bejuttatják mások az EP-be. Én inkább az országgyűlésbe juttatnám be két év múlva, hogy befejezze, amit elkezdett.

Ám legyen:

Fideszesként mondom, hogy most a Mi Hazánkra szavazok, hogy 26-ban Magyar Petire szavazva ő ledarálja a fideszt, ahonnan jöttem.


ó igen, a saját farkába harapó kígyó voilágvégéje lesz Magyar Péter.

Nem messiás ez, hanem daráló. Ledarál mindenkit.


Főleg a DK-t. Azt már miszlikbe szaggatta és keresztbe szőrőstűl bőrőstűl lenyelte és Vasárnak ki is fogja kakálni.

Végeredmény:

A Dk egy Klara Petrova Dobreva néven született bolgár asszonyt , a bukott nejét juttatja ki az EP-re.

jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
A DK legalább egy erős Európában érdekelt, erős szociális Európa, európai minimálbér, európai minimálnyugdíj. Ha eltekintek Gyurcsány személyétől, nekem ez az erős Európa-koncepció szimpatikus. A Fidesz szét akarja verni Európát.
jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A Fidesznek el kell tűnnie. Emberek, majdhogynem mindegy kire, csak NE a Fidesz vagy Mi Hazánk, ők Európa sírásói! Orbán ki akar vezetni minket az Unióból és a Natoból, orosz és kínai gyarmattá tesz minket. A Fidesz a garancia arra, hogy NE kapjuk meg az uniós pénzeket. STOP Fidesz! ⛔🚫🚫 Szavazz az Európa-párti erőkre!
jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 jpeacefuler ***** válasza:
62%
#4 Nagyon bölcs gondolatok, daráló, meg minden. Azt viszont nem értem, hogy két év múlva hogy lehetne Péterünket a magyar országgyűlésbe juttatni? Mi ennek a módja?
jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#7 Nem csak az a cél, hogy az országgyűlésbe kerüljön, hanem hogy megnyerje a választást a pártjával.

Mi ennek a módja? Vasárnap látni fogják az ellenzéki szavazók és a bizonytalanok is, hogy a Tisza az egyetlen esély a változásra és lőtávon belül lesznek a Fideszhez képest. Akinek van esze, élni fog a taktikai szavazással és pártlistán a számára szimpatikus pártot támogatja, egyéniben viszont a Tisza képviselőjét.

Egy jobbközép párttal, amelyik nem kompromitálja magát a bukott ellenzéki vezetőkkel (főleg Gyurcsánnyal), verhető a Fidesz.

jún. 3. 13:32
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
Amíg Gyurcsány porondra léphet, addig nem lesz fölényes győzelme a DK-nak.
jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos nem elég nagyot. Nagyot bukni pont azok fognak, akiknek nem kéne.
jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!