Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok egy jó része...

A balliberálisok egy jó része miért nem szereti a magyarokat ők inkább internacionalistának vallják magukat?

Figyelt kérdés
tegnap 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
12%

Az a baj nem csak a Fideszt utálják.

Hungarofóbok sajnos. Olyan mérhetetlen keserűség van bennük. Megvetik a magyar népet. Nyugat az Isten számukra, mert ők olyan tökéletesek. Úgy vannak vele, hogy a magyarokról csak rosszat szabad mondani.

tegnap 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom kiket értesz balliberálisok alatt. Én pl csak a Fideszt utálom, de Magyarországot szeretem.
tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem ismerek egyetlen egy balliberálist sem, aki internacionalistának vallja magát. Kedves Kérdező, tudnál néhány példát megemlíteni?
tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Utálom a Soros pénzelte balliberálisokat. Pl. Orbánt, Kövért, Deutschot...
tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Ahhoz képest, hogy a balliberálisok nem szeretik a magyarokat mégis a Fideszesekről derül ki, hogy egytől egyig hazaárulók.
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
39%
Én a tolvaj álkeresztény korrupt hatalmaskodókat nem szeretem. Ezért is vallom magam Európainak.
tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Hàt, ha magyarnak lenni azt jelenti hogy békemenetelő nyuggerként komcsizzàk az ellentüntetőket miközben ők maguk is komcsi besúgók voltak, meg el kell àjúlni tót gagyi matyólotyó jelmezes vonaglásàtol, akkor én lehet nem akarok ilyen "magyar" lenni.
tegnap 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dr. Pócsfai Ödön ***** válasza:
23%

Magyarországon kétféle felnőtt ember van:


1. Tisztességes magyar, nemzeti érzelmű


2. Szar, szemét senkiházi balliberális, Gyurcsány híve

tegnap 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

"Az internacionalizmus (latin eredetű szó, magyarul nemzetköziség) az a politikai elv, ami pártolja a szélesebb és mélyebb nemzetközi együttműködést az államok, a nemzetek, a különböző társadalmi csoportok és a személyek között a társadalmi és gazdasági élet különböző területein."


Ez tényleg borzasztòan hangzik. Sokkal jobb ha inkàbb mindenki bezàr ès hàborùzik egymàssal.


Jobber agyhalottak...

tegnap 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!