Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ballibsik miért szokták...

A ballibsik miért szokták kikérni maguknak, hogy "ők bizony nem internacionalisták"?

Figyelt kérdés

Aki nem nemzeti, az internacionalista.

De, a nemzeti nem abban nyilvánul meg, hogy tarsolylemezt kell viselni meg csak gulyást enni.


Lehet szidni a Fideszt, de a nemzetiességben előbbre van jóval, mint a ballibsik.


A liberálisokra szokták/szoktuk mondani, hogy internacionalisták.


A kommunisták is világállamot akarta, ugyanolyan politikikai berendezkedést mindenütt, a ballibsik is ugyanezt akarják.

Ezért támogatják a migránsokat, mert szerintük "mindenkinek joga van ott lakni, ahol akar".Ez a legnagyobb különbség az internacionalista és a nemzeti között.


A nemzeti azt mondja, "majd az állam eldönti kit engedünk be,akár kollektívan is" az internacionalista azt "jöjjön, aki akar, hadd legyen hozzá joga"



A másik, az balliberálisoknak nem sokat jelent Magyarország, ezért támogtaják a migránskvótát is.Durva kijelentés, de belső ellenségként működnek, a nemzeti egység bomlasztása céljuk.


Ahogy mondani szokás, vannak a magyarok és vannak, akik csak magyar állampolgárok.Ők az utóbbihoz tartoznak.


Azt nem értem, miért mondják, hogy ők bizony internacionalisták, amikor azok?

Úgy viselkednek, úgy gondolkodnak, mint egy internacionalista.



2016. júl. 13. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Örülök, hogy minden mondatodnak külön sort szentelsz.


A stílusok alapján a szokásos libsiző troll vagy.


Aki valótlan dolgokat hord össze, majd kéri, hogy magyarázzuk már meg, hogy a libsik miért gondolkodnak így.

2016. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Én nem vagyok nemzeti, de azt sem akarom, hogy az arabok ellenőrizetlenül zúduljanak be az EU-ba. Sőt, ha lehet, akkor ne nagyon legyenek itt.


Na, akkor én most mi vagyok, ha sem nemzeti, sem pedig gonosz ballipsi nem vagyok? Ilyenkor fatal errort kap az agyad és összeégnek az áramköreid vagy mi történik nálad?

2016. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
A Fidesz minden csak nem nemzeti. Az egy kft., és úgy is használja az országot mintha az ő cége lenne. Sok divatkeresztény féreg, akik közül rengetegen a kommunizmus szekerét tolták.
2016. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Ez érdekes.

Azt mondod, hogy a ballipsiket onnan lehet felismerni, hogy támogatják a bevándorlást.

Na már most, én egyáltalán nem támogatom, mégis egyből mocskos ballipsi szoktam lenni, amikor csak a legapróbb mértékben is kritizálni merészelem Szent Orbán Urat, aki megmentette egész Magyarországot és vele együtt a Világot is.


Na, ilyenkor mi van?

2016. júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
4-es! Én is így vagyok ezzel. A 3-as vagyok. :D
2016. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Amikor ilyen emberekkel találkozom, mint a kérdező, mindig meghal bennem egy kicsit a remény, hogy Magyarország egyszer majd normális hely lesz.

Sajnos, már olyan sokszor találkoztam ilyennel és olyan sokszor adtak már hozzá mindig kicsit ebbéli érzésemhez, hogy mára teljesen elvesztettem a reményt.


Szóval Magyarország R.I.P.

Lehettél volna egy jó hely is, csak sajnos túl sok hülye élt benned.

2016. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6

Úgy érted, számátokra jó hely?Ami egyoldalúan balliberális és minden harmadik ember az utcán közel-keleti vagy afrikai.Ez nektek a vágyálmotok.


Ilyen hely, meg ne legyen Magyarország, soha.

2016. júl. 13. 13:12
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
:D Ez szép volt!
2016. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

De gondolom, szerinted a munkaképes lakosság - és itt főleg a fiatalok - sem azért menekülnek innen a hanyatló nyugatra, mert rosszul érzik magukat Magyarországon, hanem azért, mert kalandozni mennek vagy mert hazaárulók, akik nem akarják Szent Igaz Egyetlen Nagy Orbán Viktor Miniszter Elnök Urat szolgálni az Ő Teljes Valójában.


Ugye? Így van?

2016. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 sörpocak ***** válasza:
88%

Nincsenek éles határok az emberek identitásában. Miért ne lehetnék egyszerre egy kicsit internacionalista és nemzeti is? Tudom ez paradox de a két fogalom nem minden elemében fedi egymást ellentétesen.


Nemzetinek tekintem magamat, mert az én otthonom Magyarország, és inkább magyarnak tekintem magam nemzetünk minden hibája ellenére, mintsem ha megkérdezik hogy honnan jöttem, lerendezzem annyival, hogy "Európából". Hasonló módon mondom azt, hogy a migránsválságot nem így kellene kezelni, mint ahogyan most azt elképzelik az Unió vezetőüléseiben.


Ugyanakkor miért ne preferálhatnám az internacionalizmus azon elemét, miszerint a szomszédainkkal jóban kell(ene) lennünk, és tisztelni más országok állampolgárait is? Sőt, támogatom hogy a jó kapcsolatban lévő országok ne csak köszönőviszonyban legyenek, hanem közösen fejlődjenek és együttműködjenek, az általuk elfogadott játékszabályok szerint.


Szóval összességében én inkább a patriotizmus híve vagyok, hogy valami kézzelfoghatóbb fogalommal illessem magam.


"A másik, az balliberálisoknak nem sokat jelent Magyarország, ezért támogtaják a migránskvótát is.Durva kijelentés, de belső ellenségként működnek, a nemzeti egység bomlasztása céljuk. "


Ez meg szimpla hülyeség, épp annyira, mintha én meg azt mondanám, hogy minden nemzeti pedig a Föld minden népének az ellensége, magának az emberiség bomlasztásának a céljával.

2016. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!