Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ballibsik miért szokták...

A ballibsik miért szokták kikérni maguknak, hogy "ők bizony nem internacionalisták"?

Figyelt kérdés

Aki nem nemzeti, az internacionalista.

De, a nemzeti nem abban nyilvánul meg, hogy tarsolylemezt kell viselni meg csak gulyást enni.


Lehet szidni a Fideszt, de a nemzetiességben előbbre van jóval, mint a ballibsik.


A liberálisokra szokták/szoktuk mondani, hogy internacionalisták.


A kommunisták is világállamot akarta, ugyanolyan politikikai berendezkedést mindenütt, a ballibsik is ugyanezt akarják.

Ezért támogatják a migránsokat, mert szerintük "mindenkinek joga van ott lakni, ahol akar".Ez a legnagyobb különbség az internacionalista és a nemzeti között.


A nemzeti azt mondja, "majd az állam eldönti kit engedünk be,akár kollektívan is" az internacionalista azt "jöjjön, aki akar, hadd legyen hozzá joga"



A másik, az balliberálisoknak nem sokat jelent Magyarország, ezért támogtaják a migránskvótát is.Durva kijelentés, de belső ellenségként működnek, a nemzeti egység bomlasztása céljuk.


Ahogy mondani szokás, vannak a magyarok és vannak, akik csak magyar állampolgárok.Ők az utóbbihoz tartoznak.


Azt nem értem, miért mondják, hogy ők bizony internacionalisták, amikor azok?

Úgy viselkednek, úgy gondolkodnak, mint egy internacionalista.



2016. júl. 13. 12:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"Nem. Olyan jó hely, ahol normálisan meg tudnak élni az emberek és nem kell minden áldott nap olyan bunkó seggarcokkal találkozniuk, mint te."


Vagyis mindenki bólogatna, tűrné azt, amit a magadfajta ballibek csinálnának.

Ennek az időnek vége.


Nem lesz migránsbetelepítés és nem leszünk Brüsszel csicskásai, mint ti.

2016. júl. 13. 13:29
 12/18 anonim ***** válasza:
90%

Én nem kérem ki magamnak. "Ballibsi" vagyok és internacionalista.


Ez most hasznos válasz volt a kérdést tekintve, tehát fel kell pontozz akkor is, ha nem tetszik hogy van aki így gondolkodik. Képes vagy felülemelkedni a szeméyeskedésen és felpontozni? Lássuk...

2016. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem fejed be, kérdező, mert így csak magadat járatod le.
2016. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
36%

"Vagyis mindenki bólogatna, tűrné azt, amit a magadfajta ballibek csinálnának."

Miért, azt kéne, amit a magadfajta szélsőjobberek?


"Ennek az időnek vége."

Miért, te valaha bólogattál rá, és tűrtél olyan dolgokat, amikkel nem értesz egyet? Vagy mire fel ez a magasztos megfogalmazás?


"Nem lesz migránsbetelepítés és nem leszünk Brüsszel csicskásai, mint ti."

Jó.

2016. júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha szerinted a balliberálisok kommunisták, akkor ezt gondold át mégegyszer. A kommunizmus nem liberalizmus, nem is akarhatja ugyanazt a kettő. Olvass el pár sort a libaralizmusról, és rájössz, h mennyire semmi köze a kommunizmushoz. Ha ezt megteszed, azt is látod majd, h a liberálisoknak bizony jelent vmit az országuk.
2016. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem bánjátok sokat nem is írnék, csak a 4-essel maximálisan egyetértenék...tökéletesen úgy van ahogy mondta.

Annyit tennék hozzá,hogy milliószor leírtam már hogy nagyon népszerű mostanság ez a "libsizés" meg "ballibsizés". (Ezt én csak úgy hívom hogy "baloldal égetés", amit már halálra unok én személysszerint). És gyerekek, dögöljek meg ha értem: ez nem változik. Szent Orbánt nem lehet megszólni se mert elküldenek a p*csába, de a baloldalt feszt égetik. Hát gondolkozuunk már....hol élünk? Erre szoktam mondani hogy a tiszta és angyali fényes Orbáni jobboldalt meg egyéb jobboldalt is bármilyen anagyali, azt is tessék mosmá kritizálni...

2016. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Pro Patria ***** válasza:

Az utolsó válaszhoz (és sok máshoz, ami ugyanezt fogalmazza meg):

"Szent Orbánt nem lehet megszólni se mert elküldenek a p*csába, de a baloldalt feszt égetik. Hát gondolkozuunk már....hol élünk? Erre szoktam mondani hogy a tiszta és angyali fényes Orbáni jobboldalt meg egyéb jobboldalt is bármilyen anagyali, azt is tessék mosmá kritizálni..."


A valóság érzékelése ugyan mindig befolyásolt a szubjektív szemlélőtől, de ennek ellenére sem érzem igazoltnak a kijelentést. Szinte minden kiírt kérdés valamilyen formában kötődik a kormánykritikához, tulajdonképpen egészen nyíltan, és alig-alig (értsd, a 36%-ost - akinek a százalékmutatója is beszédes már az alapállítás szempontjából - leszámítva csak egyszeri alkalmanként, és csak néhányszor) látok olyat, hogy bárki is nyíltan védelmébe venné a kormányálláspontot.


Az akár csak árnyaltabb megfogalmazás eredménye is durva lepontozást vált ki. És ebben az egész ellenzék együttesen sorakozik fel, a Jobbik-ot támogató felhasználók is itt, tulajdonképpen más megjelenési formája nincs is az oldalon a jobboldalnak, mint a kormányzással szemben elítélő Jobbik-támogatókör, amit kiegészítenek a baloldali és liberális felfogást képviselők, akik szintén a kormánnyal való szembehelyezkedést erősítik meg.


Az, hogy migránsügyben ki milyen álláspontot fogalmaz meg (és pontoz), nem mutatja a kormányellenességet, vagy támogatást, mert a jobbikos szavazók (vagy korukból kifolyólag esetleg csak szimpatizálók) ellene vannak, de ez nem jár együtt Orbán-, vagy kormány-pártisággal.


A valóság az, hogy éppenséggel "nem divat" itt felvállalni a kormánnyal való egyetértést, és ha az mégis megtörténik, annak látványos eredménye van, például az ilyen vonalat egyedül vivő, 36%-os hasznossággal kitüntetett válaszoló.

2016. júl. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ki azok a „ballibsik”?

Észak-Európából érkezett, idegen ajkú munkavállaló vagyok (Anyacégem ide küldött, középvezetőnek.), és nem ismerem ezt a kifejezést!

2016. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!