Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugdíjasok azért szavaznak...

A nyugdíjasok azért szavaznak a Fideszere mert félnek hogy egy másik kormány elvenné a 13.havi nyugdíjukat?

Figyelt kérdés
Tudom,nem minden nyugdíjas fog a Fideszere szavazni,na de azért tudjuk hogy sok nyugdíjas rájuk fog szavazni.Félnek nehogy megint elvegyék tőlük a 13.havi nyugdíjukat?Félnek ha elveszik tőlük,15 évig megint nem kapják vissza?

jún. 3. 01:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, 15 éve nyugger vagyok, ezért van elég sok nyugdíjas ismerősöm. Egyikünk sem szavaz a fideszre. Legalább is aki össz tud adni kettőt meg kettőt.
jún. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

2 es vagyok.

Azzal hátráltattják, hogy megtorpedózzák a natot, illetve pl orosz hackerek simán feltörték pont a háború előtt a külügyet ahol fontos és bizalmas nato adatok vannak. (gyakorlatilag az is elkepzelhető hogy direkt hagyták feltörni, de az biztos hogy egy vicc volt a rendszer)

Illetve elég fura hogy Putyinnal tárgyal kedves Orbán király, és nem a békéről, hanem inkább az orosz befolyás növelését segíti hazánkban, és így az euba is.

Kis hazánk árulóvá válik az euba. Szted miért küldenek egyre kevesebb nato dokumentumot ide?

jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
47%
Kormánypropaganda és agymosás. Menj le egy zsákfaluba, ahol csak az M1 elérhető és kérdezd az embereket a politikáról. Az ellenzéknek a vidéki kistelepüléseket kéne járnia és fel kéne nyitniuk az emberek szemét. Vannak szektások, de vannak normális Fideszesek is, akiket szimplán megtévesztenek.
jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!