Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyértértetek azzal , hogy a...

Egyértértetek azzal , hogy a határon tuli magyarok is szavazhatnak?

Figyelt kérdés
jún. 2. 10:33
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%

#30

Jól van, nem értünk egyet, jobb ha elfogadom.

Viszont azt kikérem magamnak, hogy fideszes lennék. Sose szavaztam rájuk.

Jobboldali-nemzeti érzelmű embernek nem fér bele, hogy a határon túliak szavazati jogát elvegyék. Inkább beletörődök abba a 0 talán 1 mandátumba (utoljára 2014), amit bezsebel a fidesz ezzel.

jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem aluliskolázatlanra gondoltam, hanem pl. funkcionális analfabétákra, tájékozatlanokra, mint elméletben lehetne az általad emlegetett következő lépés, ami korrektebb lenne, de ez persze felvet egy halom kérdést: hol legyen a határ, mit kelljen ehhez tudni, miként legyen a tesztelés...


És akkor ott a másik oldalról is a kérdés, ha ezt a mércét egy 16 éves simán teljesíti, akkor miért ne szavazhasson?

jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 everlight ***** válasza:
95%

Aki nem él Magyarországon ne szavazzon ide,ne szóljon bele a mi ügyeinkbe,én se szavazok a Román vagy a szlovák választáson.


7.Mennyi magyar vér van az állítólagos határon túli magyarokba? Mostanra keveredtek,és egy részük nem is beszél magyarul.

jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a magyar vért hagyjuk már! Még Budapesten sincs 1 db 100%-ban magyar vér, aki ne keveredett volna.
jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!