Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyértértetek azzal , hogy a...

Egyértértetek azzal , hogy a határon tuli magyarok is szavazhatnak?

Figyelt kérdés
jún. 2. 10:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
96%
Nem értek egyet.
jún. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
96%

Amint ide adóznak, itt fizetik a világrekord áfát, természetesen had szavazzanak.


Aki szerint rendben van külföldről szólnak bele mi itt hogyan éljünk azzal szuveneritási problémák vannak.


Ahonnan a nem ide adózó szavazók beleszólnak hogyan éljünk gondolom nem zavarná ha én meg oda szavaznék hogyan éljen ezentúl igaz?

jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
82%
Magyarországi munkahelyhez és ebből következik, hogy Mo.-n történő adózáshoz kötném a szavazati jogot. De azt is csak az után, ha már X évet ledolgozott és leadózott itt.
jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
57%

ma 11:19

"Mi lesz a következő lépés? A vidékiektől is vegyük el a szavazati jogot, csak mert a fideszre szavaznak??"

- A te érvelési hibád: Csúszós lejtő.


Nem az az indok, mert Fidesz-szavazók, ha történetesen DK-szavazók lennének, akkor is úgy gondolnám, hogy nem helyes, hogy olyanok szavazhatnak, akik nem viselik döntésük következményét, tehát más fszával verik a csalánt. Ezt én sehogy sem helyeslem. Nincs kettősmérce.


A túlságosan aluliskolázottak köre lehet a következő kérdés, ha már, valódi kérdésről beszélünk, és ott már sokkal bizonytalanabb vagyok.

Azok az emberek ugyanis igenis viselik a döntésük következményeit, még ha döntésüket egyáltalán nem biztos, hogy racionális alapon hozzák meg.


De ez olyan helyzet, hogy joguk van kaját venni, de ha nem jól választják meg a hozzávalókat, akkor ők viselik a következményt, és lényegtelen, hogy mi befolyásolta a döntésüket, az, hogy akciós volt a keményítő, akkor az is megy a levesbe, vagy túl sok reklámot toltak a mosóporról, de azért nem engedném, hogy össze-vissza vásárolgasson nekem az én pénzemből.


ma 11:02-kori válaszom leszavazásának okára kíváncsi vagyok, mivel nem értenek egyet.

Szerintem valamennyi támogatást igenis kell nekik adni, mégpedig népességarányosan, esetleg feljetséggarányosan is, figyelembe véve a magyar GDP-t. Mindezt azért, hogy ne lehessen kampányfogás, hogy ki mennyit adott nekik.

jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
96%
Ha majd én is megszavazhatok nekik valami magyargyűlölő fasisztát akkor igen.
jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
83%

Ezt elintézte nekik Orbán. Tusványosi beszéde miatt kizárták az RMDSZ-t a román kormánykoalícióból.

Most már biztos jobban tudják érvényesíteni az erdélyiek érdekeit... ja nem.

[link]

jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
Azzal bezzeg semmi bajotok, hogy a nyugatra emigrált magyarok szintén szavaznak. Nem is kis számban. Kis is egyenlítik a határontúli szavazatok számát.
jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

27/27


Az emigráltjaink szülei itt élnek és az emigrált honfitársaink által hazaküldött eurónak a 27%-át áfa formájában lenyúlja a fideszkormány. A román, szlovák, horvát stb határon túli mennyi pénzt küld ide haza amiből extra adóra tesz indokolatlanul szert a fidesz?


Az almát hasonlítod a tarjához.


Ez erőtlen volt fidder, próbáld újra, biztos mondanak jót helirogán propaganda minisztériumából.

jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

#28 Hazaküldik a pénzt a nyugatiak, látom mindent meg tudtok magyarázni.

Egyáltalán nem vagyok fideszes! Csak nagyon bánt, hogy a határon túliak ellen hangoltok, holott érdemben nem befolyásolja a végeredményt a szavazatuk, amiről már a telex is írt: [link]

jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
89%

29/29


Senki nem hangol a határon túliak ellen. Megint előadod a szokásos kiforgató dumádat fidder. Egy idegen országának az állampolgára aki sosem élt itt, sosem járt itt, sosem adózott ide, mégis dönthet olyan ügyekben aminek a következményeit nem viseli. Ez a szuveneritás elleni legaljasabb merénylet.


A kibicnek semmi se drága, ne szavazhasson akinek semmi köze az országhoz.

Vallja magát Magyarnak, vallhatja felőlem magát dékásnak, vagy ugyan olyan fiddernek mint te, akkor se az döntsön a gyerekeim sorsáról akinek a gyermekeinek sorsáról én nem döntök.


Ez nem érdemi kérdés, ez ELVI! kérdés, tudom, neked nincsenek elveid, csak hűséged a szektádhoz.

jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!