Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tenyleg ennyien voltak a...

Tenyleg ennyien voltak a bekemeneten, fb kommentben olvasom?

Figyelt kérdés
“ Ott voltam végig a Margit híd felhajtójànál a pesti oldalon….a kezdő No War molinós első sor megérkezésétől az utolsó pár ezer ember odaéréséig 1 óra 40 percen keresztül vonultak el előttem kb 30 méter széles sàvban az emberek, ez bármilyen valószínűség szàmítás kalkulációja alapjàn is kb 330-400 ezer ember között van csak aki a Parlament felől a főárammal jött, a budai oldalról is legalàbb 30,40 ezer ember csatlakozott be a sziget bejáratànál a menetbe…összességében a teljes tömeg tényleg kb 500 ezer ember volt”
jún. 2. 05:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
7-es azért mert a Tisza támogatók a dc-n olyan 20 és 40 ezer közé saccolták. A legbátrabbak is 90-100 ezer közé tolták maximum, de volt olyan, aki 10 és volt, aki 5-6 ezerrel saccolta csak őket. És ragaszkodnak ehhez, mert mindenféle netes kalkulátorban ők ezt számolták. Őket nem téveszthetik meg a szemtanúk. Nehogy már a szemüknek higgyenek!
jún. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
9-es nagyon sokan nem is értek be a beszédre.
jún. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha nyolcan lettek volna a főnivel együtt, akkor is többszázezres tömegről harsogna a kormánymédia, pont MP gyűléseinek inverze, ami a békemenet becslésénél megy.
jún. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom a Nagyrét mennyire volt tele:

[link]

De ha az egész Nagyrét tele lenne, és úgy állnának mint a heringek (4,5 ember négyzetméterenként), akkor sem lehetett ott több mint 170000 ember:

[link]

jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Valaki vehetné a fáradságot, hogy a totálképek alapján végezzen egy közelítő számlálást.

Egy ember biztos volt ott, én. Ja, meg Viktor. :)

jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem adtátok hozzá azt a tömeget, amelyik a rossz idő, eső elrejelzése miatt nem ment ki.

Továbbá a rendfenntartókat nyugodtan levonhatjátok.

jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Kb 60-80E-en lehettek… Fél híd is alig telt meg. Margitszigeten meg egy bekerített részen tartották, Orbán mögött üres terekkel a háborús gyűlöletbeszédet.. Magyar Péterén kb 300-400E-en lehettek. Érdemes visszanézni azokat a képeket.


Jún. 8- talán 500E-en is leszünk a Hősök terén, mert változást akarunk és végre van remény!

jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
45%
17:Ha ez gyűlöletbeszéd volt, akkor nem tudom mi az, amit Magyar Péter nyom. A hazugságok, túlzások, populista kiszólások és kritikus tények keveréke. Nem a kritikus tényekkel van baj, nem is a hibák néven nevezésével, hanem azzal, hogy mindezt rosszindulatú céllal műveli: Magyarország irányítását akarja átjátszani az angolszász megbízóinak. Lehet, hogy a neve Magyar Péter, de hogy a szíve nem magyar az 100%. Eőbb-utóbb mindenki előtt le fog bukni, az extrém profi kivitelezés ellenére is. Jó, hogy a hallgatósága nagy részének nincs olyan rálátása a magyar és nemzetközi politikára mint nekem és nem olyan jó emberismerők, ezért ideig-óráig meg lehet őket téveszteni felszínes részigazságokkal, de a részletek már most lebuktatják Magyar Pétert. Pl. az is :) hogy mennyi fizetett troll van ezen a portálon is, akiknek az a feladata, hogy alányaljanak, támogassák a magyarellenes célját. Azokat, akik meggyőződésből teszik, még bizonyos fokig becsülni is tudom, de azokat, akik pénzért, már nem.
jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
39%
18-as nagyon intelligensnek gondolod magad, mégis csontig besz.pod a propagandát.
jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!