Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter tüntetésén vagy...

Magyar Péter tüntetésén vagy a békemeneten voltak többen?

Figyelt kérdés
jún. 1. 20:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
A békementen, de ez ne tévesszen meg senkit! Az emberek kb. fele buszoztatott falusi volt, akik egy pesti kirándulásként élték meg ezt az egészet, és fogalmuk nem volt arról, hogy most épp miért vannak ott tulajdonképpen.
jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Fideszesek szerint náluk többen voltak 23-24 milliót számoltak, kgb-s ügynökökkel együtt, Lower Hutt, Uj-Zeland-tól tartott a sor a margit szigetig.
jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
A buszoztatást mindenki ellenőrizheti… A komcsi állampárt néhány OGY képviselői HIVATALOS oldalukon csináltak is több k erős képet, hogy ott vannak a megállóban, és a buszon, úton a menetre… mondom nem 1 és nem 2 képviselőnél láttam.. 3-4 képviselőt lecsekkoltam, utána már nem néztem, mert elegem lett…
jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Magyar Péterén, ez a békamenet gyenge eresztés volt.
jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Bereczk Jénos ***** válasza:

Ez egy örökös vita, mert én próbáltam megszámolni, de annyian mentek oda és vissza hogy, már nem értettem hol van a rendezvény!!!!

Egyszer voltam valamilyen rendezvényen, katonazenekar játszott, különböző

dalokat, mindet megtapsolták, utoljára a Magyar Himnuszt játszották, mikor vége lett, a karmesterrel csak én álltam szemben, "valószínű ezt a nótát senki sem ismerte, mert közbe kioldalgott a nép!!!!!!"

jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 felkelhetetle ***** válasza:
62%

Szerintem is MP tüntetésén sokkal többen voltak, itt direkt úgy szükiteték lezárásokkal az utat, hogy a tömegnek minnél jobban össze keljen tömörülnie, vagyis többnek látszon, ha valóban többen lettek volna, akkor nem kellet volna ilyen eszközöket bevetni.

Amúgy, annak, aki kint volt a Kossouth téren MP eseményén, ezt nem kell bizonygatni, ott ténnyleg annyian voltak, hogy még nagyobb levegöt sem lehetett venni.


Amúgy meg több száz busz volt leparkolva a mellékutcákon, mégis miről beszélünk? Még, ha többen is voltak, nehéz lenne összehasonlitani a tömeg motivációját, a másik táborral, akik saját költségre utaztak. Magát a tömeget megnézve sem épp a nemesi réteg lett kivetényelve, hogy enyhén fogalmazzak, tele volt fogatlan, Mónikashow szökevényel.


Szerintem lehetetlen megmondani, hol voltak többen, hiszen gondoskodtak róla, hogy a két esemény ne legyen összehasonlitható. Nem mintha lényeges lenne, a buszoztatások miatt. Eleve ki mondana nemet egy ingyenes budapesti kirucanásnak, főleg ha még kap extrákat is?

jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
100 ezer ember lehetett most ott. MP-nél 200e+
jún. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Szerintem lehetetlen megmondani, hol voltak többen"


Szerintem meg a választáson ki fog derülni, hogy ki mögött van valós támogatottság.


MP ha kap 1 millió fölött és előzi a DK-t már boldog lehet.

jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 felkelhetetle ***** válasza:

8


Ha úgy nézzük 2 hónapos pártként, már az 5% is nagyon szép eredmény, erre sem volt eddig példa, de azért ennél jóval többet fog kapni.

Bármennyit is kap, az szép eredmény lesz, hiszen egy új pártról beszélünk.

jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a Fideszt, de teljesen nyilvánvaló, hogy ezen a felvonuláson többen voltak, mint Magyar tüntetésén. Kár tagadni.

"Az emberek kb. fele buszoztatott falusi volt, akik egy pesti kirándulásként élték meg ezt az egészet, és fogalmuk nem volt arról, hogy most épp miért vannak ott tulajdonképpen."

Oké, mi következik ebből? Szerinted a buszoztatott emberek nem fognak elmenni szavazni? Miért fontos az, hogy ki mivel és miért ment oda?

jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!