Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tenyleg ennyien voltak a...

Tenyleg ennyien voltak a bekemeneten, fb kommentben olvasom?

Figyelt kérdés
“ Ott voltam végig a Margit híd felhajtójànál a pesti oldalon….a kezdő No War molinós első sor megérkezésétől az utolsó pár ezer ember odaéréséig 1 óra 40 percen keresztül vonultak el előttem kb 30 méter széles sàvban az emberek, ez bármilyen valószínűség szàmítás kalkulációja alapjàn is kb 330-400 ezer ember között van csak aki a Parlament felől a főárammal jött, a budai oldalról is legalàbb 30,40 ezer ember csatlakozott be a sziget bejáratànál a menetbe…összességében a teljes tömeg tényleg kb 500 ezer ember volt”
jún. 2. 05:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
A 300ezer reálisabb szerintem.
jún. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Lehettek ennyien, nem láttam de hogy a valószínűségszámítást hogy keverte ide emberünk arra sokkal kíváncsibb vagyok xd
jún. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

Aztán ez a sok ember elfért az Alsó nagyrét felén? Mert kb ott volt felállítva színpad ahonnan az igehidetés szólt, a másik fele meg üres volt.


Amúgy az egész Margit híd összesen 25 m széles korláttól korlátig. Ott alígha vonult 30 m széles tömeg. A rakpart pedig még keskenyebb.

Sokan voltak nem vitás, de ha ellenzéki tömeg lett volna egy nullát levágtak volna belőle és azt harsognák, hogy érdektelenségbe fulladt.

A vágóképeken meg csak a színpad mögötti részlárszott volna.

jún. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Ja. + szar idő is volt. Igazság szerint úgysem ez számít. Lehet felvonulgatni, de végül mindig a szavazás dönt.
jún. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%

Én is ott voltam, a rakparton már iszonyatosan sokan voltak és még mennyien csatlakoztak.

A Margit hídon folyamatosan ömlött a tömeg kb1 órán át ( az elejétől addig, amíg a vége beért a szigetre.

Szerintem 250 ezer ember biztos volt.

jún. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Bocsánat, 350 ezer akart lenni, elírtam. Az szerintem a minimum.
jún. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Miért lettek lepontozva azok a kommentelők akik látták a Békemenetet?
jún. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Mert a sok birka lelkecskéjét sérti hogy a valóság már megint nem vágott egybe a képzelgéseikkel, miszerint alig pár ember lesz ott.
jún. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
Max 100-150 ezer ember lehetett, de lehet hogy kevesebb… Azon a bekerített részen, ahol végül a beszédet tartotta nem fért volna el annál több ember. Talán az eddigi legkisebb számú fideszes menetelés volt, nem véletlenül tartották a fák alatt a szigeten... A beszéde alatt Orbán mögött, konkrétan üres maradt a sziget.
jún. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Hát de ez pontosan ugyanolyan mentalitás, mint mondjuk a Bohár Daniék. Ott is akik magas számot saccoltak MP beszédeinél azok hülyék voltak és ott is csak az volt az elfogadott amik nem ismertek el akkora tömeget.

A kérdésekben-válaszokban a szimpátiát keressük vagy a valóságot?

jún. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!