Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg FSZB-sek voltak a...

Tényleg FSZB-sek voltak a békemeneten?

Figyelt kérdés
jún. 1. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

FSZB = Fideszes szolgalelkü birkák?

Mert akkor igen.

jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Raktak rájuk egy laza egyenpólót hogy ne tűnjenek nyilvánvalóan elcsatangolt orkoknak…
jún. 1. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom. Csak egy index videós gyors összeállítást láttam, nekem ott egyedül az szúrt szemet, hogy egy bazi nagy ausztrál zászlót láttam az első sorban.🐨 🇦🇺
jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem követem a fidesz dolgait, de a békemenet célja, jól tudom, hogy az Orosz agresszió miatt van Ukrajna megtámadása miatt?

Mert így logikus, ha már békemenet a neve, hozzátéve, hogy bár a fideszben semmi logika nincs.

jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nyugdíjasokat és volt kormányi dolgozókat buszoztattak fel. NAV-osok, polgármesteri dolgozók, tanárok, nyugdíjas klubok, stb.
jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
70% nyugdíjjas. Minden településről hozták őket, ingyen. Sőt... lehet még kaptak érte valamit is. De amúgy fele annyian se voltak mint korábban. És direkt szűk utcákat valasztatottak a rövid menetre hogy többnek tűnjön. MP április 6.-nál többen voltak
jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6# Jaja, lehet magyarázkodni, de a saját békemenetükhöz képest voltak sokkal kevesebben. Ebből is látszik, hogy rohad az a narancs, hiába öntik bele a közpénzt.
jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!