Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt hozzám hasonló...

Vannak itt hozzám hasonló balliberálisok?

Figyelt kérdés
Szerintem MP erősödése a fidesz helyett a balliberális nézet végső fennmaradását veszélyezteti. Ő egy igazi tőről metszett fideszes, aki csak a saját táborán belül akar erőt fitogtatni. Nem centrista, szimplán populista jobboldali. A dk-t tartom itthon a balliberális, nyugatos gondolkodás utolsó igazi bástyájának, a fidesz igazi ellenpólusának. Jobboldaliak, fideszesek és agymosottak bégetik a kékfideszezést. Karácsony is szimpatikus, az ő sikere számomra a bizonyíték, hogy ez a putri ország még nem veszett el teljesen. A momentum vallás károsultak gyülekezete, így nem tudok velük azonosulni. A kutyák soha nem fognak igazán kinőni, csak elviszik a szavazatokat. A telexet már nem tartom balliberális médiumnak, a vérfideszes, ex neres MP szekerét tolják. Nem tartom kizártnak, hogy már nem is létezik valódi ellenzéki sajtó, amelyik így vagy úgy nincs a fidesz kezében. Se a 24.hu, se a hvg, telex. 444-et ezer éve nem olvasok.

jún. 1. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Hmm érdekes, én centristaként mondom, hogy a DK és a DK-s szavazók kék fideszesek... a mentalitásotokban semmivel nem vagytok különbek a Fideszeseknél.
jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

"Vannak itt hozzám hasonló balliberálisok?"

Vannak, de reméljük nem sokan.

jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Igen.

Az emberek ugyanolyan naivak most is, mint Orbán esetében egy újabb populista kerül látótérbe.


Baloldali, demokrataként nem szavaznék jobboldali popistára.


Ugyanez maradna, egykulcsos adó, családoknak ingyen pénzecske, aki meg egyedülálló az éljen ahogy tud, kösz nem!

jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*populistára
jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Egyetèrtek, èn se fogok egy ùjabb tiktok kompatibilisebb Orbànra szavazni. 14 èvig volt fideszes. Akinek vam becsülete az màr jòval koràbban otthagyta ezt a bandàt.
jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Én is teljesen egyet értek, már szinte csak Amerikai Népszavát olvasók (24.hu-n csak a két háborús tudósítást) annyi, hogy én a Momentumot is liberálisnak tarto
jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"Ugyanez maradna, egykulcsos adó"


Ja mert a baloldal olyan jól csinálta. Ha kicsit is jobban kerestél a minimálbérnél, akkor egyből a legmagasabb sávba tartoztál. Ez a megoldás nem a gazdagokat adóztatja meg, hanem a tanult, szakmákhoz értő, értékteremtő embereket.


"családoknak ingyen pénzecske"

Ez még mindig jobb, mint a a baloldal alatt a munkanélküli cigányok segélyezése.


Ezek az emberek ott vannak most a DK-nál. Mivel lenne másabb, mint 2010 előtt?

jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

#7


Én nem akarok mások helyett egész életemben adót fizetni.

Már pedig a családos csak szolgaként tekint arra, akinek nincs gyereke.


Nézzenek mást madárnak!

jún. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi baj van a cigányok segélyezésével?

6-os voltam

jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

"Mi baj van a cigányok segélyezésével?"

Az, hogy semmi haszna. Nem dolgoznak, nem akarnak beilleszkedni.


Családosok támogatásának legalább van társadalmi haszna. Az hogy te nem akarsz gyereket kit érdekel, így jártál. Társadalmi érdek, hogy minél több (lehetőleg dolgos családból származó) gyerek szülessen.

Inkább adnád a léhűtőknek azt a pénzt? Csak mert az ment a baloldal alatt.

Nekem sincs gyerekem, de egyáltalán nem bánom, hogy támogatjuk őket.


Ráadásul ti meg nem vagytok balosok, ha azon sírtok, hogy a családosok kapnak támogatást 😂 Főleg a 8-as. Ez egy elég komoly jobboldali írás volt tőled.

jún. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!