Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eldöntötted már, hogy melyik...

Eldöntötted már, hogy melyik pártra szavazol az EP választáson?

Figyelt kérdés
+1 Tisza

máj. 28. 14:42
A kérdező szavazást indított:
Tisza
Fidesz
DK-MSZP-P
Mi hazánk
Momentum
MKKP
2RK
MMN
Egyéb párt
Még bizonytalan vagyok
51 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Tisza, Fidesz, DK nem, szóval Maradt a Momentum. Budapesten csak Karacsony miatt szavazok a DK-ra, hogy vesszen a Fidesz.
máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

"Budapesten csak Karacsony miatt szavazok a DK-ra, hogy vesszen a Fidesz."


Ha azt akarod, hogy vesszen a Fidesz, akkor nem a DK-ra kellene, hanem a Tisza listára... xD

máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%
csak a béke, csak a fidesz
máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Szikszai.B ***** válasza:
74%
Momentum.
máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%

Mivel én azt látom, hogy a fidesznek kényelmesebb, ha minél kevesebb fideszes van az EP-ben, hogy legyen kikre mutogatni, ezért a Mi Hazánkra szavazok. Igy a kecske is jól lakhat és a káposzta is megmarad. A többiek meg meg bejuttatják a Tiszát és a DK-t olyan szinten, hogy a Fidesz és a Mi Hazánk is kényelmesen mutogathasson ezekre a ballosokra, hogy ők kurnak el mindent.


érdemes lenne megérteni, hogy a fidesznek az a legjobb, ha lehetőleg senki sem szavaz rájuk az EP választásokon. Ők már sejtik, hogy mi fog lezajlani a következő 5 évben az EP-ben a jelen történéseinek fényében. Indulnak, mert így szokás, de nem nyomják a kampányt annyira, hogy hiteles legyen. Jönnek a háborús propagandával, de ez 2 éve megy már.

Aki figyeli a politikát, az láthatja, hogy nem igazán teszik oda magukat. Eddig sem igazán érdekelte őket az EP. Legyen 1-2 emberük, hogy a Viktor és a Deutsch Tomi nyugodtan elmehessen bármikor Brüsszelben sz@rni, aztán kb ennyire használják az EP-t.

Ők most vezetik fel a 26-os kampányt. Annak pedig szerves része lesz Brüsszel és a NATÓ démonizálása.


Azért szavazok a Mi Hazánkra, mert valamiért mégis csak egy jó érzés tölt el, ha rájuk gondolok. Valamiként úgy érzem, hogy magyarként ők az egyetlen párt, akik hitelesen képesek képviselni Magyarország jelentős részét, sőt az egész magyarságot. Akik alkotják régebben egészen durva dolgokat is csináltak még a Jobbik színe alatt. De az emberek változnak, fejlődnek. Szerintem elértek már egy olyan fejlődési pontra, amikor rájuk lehetne bízni egy ország képviseletét. Mindenki változik. Szerintem ők előnyükre változtak.

máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Tiszára én is, hiszen igaz magyar ember vagyok.
máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki elkísér, mennék én szavazni a Tiszára. Végig Magyar Pétert fogom hallgatni a fülesen, azt a beszédét, amit nyolcadikán fog elmondani.
máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7 Mozgóurnát is igényelhetsz, ha valamilyen okból kifolyólag nem tudsz elmenni a kijelölt szavazóhelyre.
máj. 28. 21:22
 9/21 anonim ***** válasza:
7 helyileg hol laksz?
máj. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
31%

Kizárásos alapon marad a momentum.

A fidesz nem, a dk és tisza kiesik, mint kék fideszes pártok.

Még az mkkp lehetne, de sok dologban nem tudni, hogy mit gondolnak.

És magyar ember nem szavaz a mihazánkra sem.


A többi párt pedig a bejutásra is esélytelen.

máj. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!