Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eldöntötted már, hogy melyik...

Eldöntötted már, hogy melyik pártra szavazol az EP választáson?

Figyelt kérdés
+1 Tisza

máj. 28. 14:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki a Momentumra szavaz, az elveszett szavazat lesz... csak jelzem, a párt 3% körül volt még április végén, most még kisebb lehet.
máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

#11

Átlagban nem, magasabban volt.

Másrészt, a 3%-os támogatottság egy 50%-os részvétel esetén 6%-ot jelent. Szóval a momentum bejutna 3%-kal.

máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#12 "Másrészt, a 3%-os támogatottság egy 50%-os részvétel esetén 6%-ot jelent" Matematikus vagy?


Momentum alig tudta összegyűjteni a 20 ezer aláírást. Ahhoz hogy bejussanak, ezen felül kellene még 200 ezer szavazó. Ezt én esélytelennek látom, kb a fele lesz meg.

Számomra az is sokat elmond, hogy Annácska annyira félti a jól fizető helyét az EP-ben, hogy Debrecent teljesen magára hagyták, pedig most lett volna esély meghódítani a Fidesz fővárosát.

máj. 29. 11:39
 14/21 anonim ***** válasza:
67%

#13

"Momentum alig tudta összegyűjteni a 20 ezer aláírást. Ahhoz hogy bejussanak, ezen felül kellene még 200 ezer szavazó."

Ha releváns lenne a 20 ezres szám, akkor nem 3% fölött lenne a legtöbb mérésen, mivel 3%, az nem 20 ezer.


"Számomra az is sokat elmond, hogy Annácska annyira félti a jól fizető helyét az EP-ben, hogy Debrecent teljesen magára hagyták"

Számomra pedig az, hogy valaki olyan ostoba, hogy ilyen nem létező összefüggéseket halluzzon be.

Az, hogy ki hova megy, az irreleváns abból az szempontból, hogy félti-e a helyét vagy sem.


Egyébként a momentumnak kell a legkevésbé, mivel itt még mindig piaci alapon dolgozni képes emberekről van szó.

máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#14

Ki mondta, hogy 20 ezer szavazójuk van? Értelmezni kellene, amit írtam. A 20 ezer aláírást tudták alig összegyűjteni. Ami azt jelenti, hogy nincs mögöttük több százezres tömeg. Jakab "parizer" Péterék 19900 érvényes szavazatot gyűjtöttek, pedig nekik közel sem volt annyi eszközük, sem pedig akkora ismeretségük, mint a Momentumnak. Őket meg 1%-ra se nagyon mérték.


"Számomra pedig az, hogy valaki olyan ostoba, hogy ilyen nem létező összefüggéseket halluzzon be."


Ezt nem én találtam ki, Ruff Bálint mondta, akinek kicsit több köze és rálátása van a politikára, mint neked. :)


"Egyébként a momentumnak kell a legkevésbé, mivel itt még mindig piaci alapon dolgozni képes emberekről van szó."


Örülök neki, mert hamarosan onnét kell majd megélniük, mivel hamarosan kikerülnek a politikai életből.

máj. 29. 13:36
 16/21 anonim ***** válasza:

#15

"Ki mondta, hogy 20 ezer szavazójuk van? Értelmezni kellene, amit írtam"

Értelmeztem, csak ha nem a szavazóbázisukra akartál célozni, akkor teljesen felesleges megjegyzés volt, mert a szavazóbázison fog múlni, hogy milyen eredményük lesz.


Vagyis felböfögtél valamit, aminek nincs értelme. Erre mutattam rá és ezt sikerült most beismerned.


"Ruff Bálint mondta, akinek kicsit több köze és rálátása van a politikára, mint neked"

Biztos vagyok benne. Orbánnak meg több tapasztalata van az ország vezetésében, mint bárki másnak a politikai elitben. Akkor a logikád szerint ő a legjobb miniszterelnök jelölt. :)

Persze ez csak a te logikád, szóval ezek után tagadni kicsit kínos lenne. :)


"Örülök neki, mert hamarosan onnét kell majd megélniük, mivel hamarosan kikerülnek a politikai életből."

Jah, és derült ki, hogy mennyi tudásod van.

Még egy ember, aki azt hiszi, hogy OGY-i választás van... Elég nevetséges...

máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

#16


"Vagyis felböfögtél valamit, aminek nincs értelme."


Tudod, van amelyik párt 1 nap alatt összegyűjtötte a szükséges ajánlást, amit a Momentumnak 2 hét alatt alig sikerült. Ha ez szerinted nem sugall semmit, akkor sajnállak. Valamiért nem álltak sorban a momentumos asztaloknál az emberek, de persze majd a szavazáson sokan húzzák oda az X-et. :)


"Persze ez csak a te logikád, szóval ezek után tagadni kicsit kínos lenne. :)"


Tudod, van egy kis különbség egy független politikai elemző és egy pártpolitikus között. De persze, ami neked fájó igazság, ott egyből hárítani kell. Sebaj, majd június 9-én kaptok egy pofont, amitől magatokhoz tértek. :D


"Még egy ember, aki azt hiszi, hogy OGY-i választás van... Elég nevetséges..."


Írtam én ilyet? Ami tény, hogy most van 2 EP képviselőtök és mindketten jöhetnek majd haza. Polgármesterből talán 1 lesz Budapesten, vagyis ő marad, bár nem biztos. 2026-ban meg kikerültök a parlamentből is. Erre írtam, hogy hamarosan mehetnek a piacra, Annácska meg a placcra. :D


További jó vergődést.

máj. 29. 14:26
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

12-es


Utolsó 5 kutatás (Momentum):


Závecz: 4%

IDEA: 4%

Nézőpont: 1%

Publicus: 3%

Medián: 4%


Ennek mennyi is az átlaga, hm? Ha jól számolom, akkor 3,2%.


"Másrészt, a 3%-os támogatottság egy 50%-os részvétel esetén 6%-ot jelent. Szóval a momentum bejutna 3%-kal."


A kutatások a biztos pártválasztók között kérdezik meg, és így jött ki a 3 vagy 4%, a biztos pártválasztók meg ugye 100%, mivel azok akik biztosan el mennek szavazni.

máj. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

EP: [x]TISZA

Bp: [x]MKKP


#Áradjon #DeAzértVauVau

máj. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Aki a Tisza pártra szavaz írja már le milyen változásokban bízik a fideszhez képest legyen szíves
máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!