Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolja úgy az ellenzék...

Miért gondolja úgy az ellenzéki szavazók jelentős része, hogy a fideszesek mocskolásával, majd szimpátiát kelt a bizonytalanokban és a szerintem nem létező fidesz árvákban?

Figyelt kérdés

Ez elég erős paradoxon.

Miért gondolja az ellenzéki tábor azt, hogy birkázással, pedofideszezéssel megnyerhetőek ezek az emberek. Szerintem pont, hogy nem és csak még távolabb kerülnek ettől.

Ha az ellenzéki tábor pontosan tudja, hogy a bizonytalanok és a kiábrándult fideszesek nélkül nem lehet orbánt leváltani, vajon miért nem kommunikálnak másként?


Csak arra tudok gondolni, hogy ugyanolyan ostobák lehetnek, mint akiket 🐑-ként minősítenek. Elnézést a kritikáért, de sztm így nem lehet folytatni, mert csak kárt okoznak saját maguknak, a fideszeseket meg méginkább összekovácsolják. Én így látom és persze Tisztelet a kivételnek.



márc. 12. 23:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

#26 nem, ez nem annak az eredménye, hiszen 2010-ben is megvolt, amikor még senki nem beszélt így a fifeszesekről. Olyan 2011 táján kezdett kiderülni milyen a fidesz, és 2018-rs biztosra vehető volt, hogy a fideszre csak hulladék emberek szavaznak (komcsik, frusztrált komcsik, frusztrált örök vesztesek, és az a nagyon kevés húsosfazék közeli gerinctelen ember aki jól járt).

Mivel a fidesz degenerációja egyre több frusztrált örök vesztest termel ki, akik paradox módon, a propagandának, vagy a sakkban tartàsnak köszönhetően az okozóra a fideszre szavaz, ellensúlyozni tudják a kihaló komcsikat.

márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
14%

Sok sokféle okból szavaznak a fideszre. Szerintem kevés közülük a "vallásos", de kb minden pártnak van ilyen rétege. Sokan gondolják a kisebb rossznak, és bizony vannak olyanok, akik jól jártak a fidesz intézkedéseivel, például a dolgozó családok sose voltak így megtámogatva adókedvezményekkel.

Nekünk 2 gyerekünk van, többmilliós nagyságrendnél járunk már ahogy telnek az évek, amivel több marad az egykulcsos adó és a családi adózás miatt. Nyilván nem fogok a többkulcsos adóra és a segélyezésre szavazni.


Tessék jobbat mutatni, és akkor majd oda szavazunk.

márc. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Töröltek pár hozzászólást, most már #26-osnak szól a #29-es kommentem.
márc. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
53%

"#10 Értem, tehát a szokásos Fidernyák kettős mérce.



Ha a Fidesz 14 éve Gyurcsányozik az nem baj.


Ha a Fidesz pedofilozza a baloldalt az nem baj.



Ha a baloldal teszi ezt akkor az azonnal "sok már" és "nem tudják hol a határ"



Persze te nem vagy Fideszes, dehogynem. Bocsesz."


Pontosan erről van a szó. A Fidesz 14 éve Gyurcsányozik, ez már röhejes , nem kérek ilyen pártból aki így kommunikál.

A Fidesz pedofilozza a baloldalt, ez is baj, ilyen pártból sem kérek. Erre jön az Ellenzék és ugyanezt csinálja.

Az Ellenzéktől nem azt várom, hogy pontosan ugyanúgy 1 bites kommunikációval, propagandával ossza ketté a Népet. A jelenlegi Ellenzék az Én szememben csak egy Fidesz 2.0 verzió. Egyikben sem látom azt, hogy jobb lenne a Fidesznél. A Fideszt sem látom jobbnak az Ellenzéknél. Ha a Fidesz valamit mond, az Ellenzék az ellenkezőjét mondja, ha az Ellenzék mond valamit, a Fidesz az ellenkezőjét mondja. Ennyiben ki is merül a különbség a kettő között, de pont ettől a különbségtől egyformák.

Szóval miért fáradjak azon, hogy a szart lecseréljem a fosra? Akkor inkább maradjon a szar, mert kiköltöztetni a fideszes politikusokat és a helyükre ellenzékieket tenni, semmi hatást nem fog elérni, csak arra a költözésre is elköltünk adó milliókat.


Ha úgy ítélném meg, hogy a Fidesz jó, akkor rájuk szavazok, ha úgy ítélném meg, hogy az ellenzék a jobb, rájuk szavaznék, de egyiket sem tartom méltónak a szavazatomra, csak úgy hasracsapva, meg daccból, hogy bárki, csak a Fidesz ne, az meg nem az Én műfajom.


És ezért nem fog egyhamar kormányváltás lenni, mert az embereket nem mozgatja meg annyira, hogy a Fideszt lecseréljék a kis Fideszre.


De ez csak az Én véleményem, és tudom, hogy fidesz és ellenzéki oldalról is fogom most kapni a lepontozásokat.

márc. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

#32 ti nem jártatok jól, csak szellemileg túl szűkösen vagytok, hogy átlássátok a nagyképet. Erre épít a fidesz, az összefüggéseket átlátnk képtelen, rövidlátó emberekre.


Mint a kutya aminek a hátára kötnek egy botot amin elé lógatják a finom husit, és rohan felé, közben egy mókuskeréket hajtva áramot termel másnak.

márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

35, Pont erről szól a kérdés. Egyből jön a mocskolódás. Szellemileg szűkösen vagyok? De ha az ellenzékre szavaznék, akkor nem lennék szellemileg szűkös, igaz?

Én tudom, hogy milyen színvonalon éltünk korábban, és hogy milyen színvonalon élünk most, hidd el, jól jártunk. Sokkal több mindent meg tudok adni a családnak, mint korábban. Nem vagyunk szuper gazdagok, de mindenünk megvan, ami kell, szép lakás, két kocsi, növekvő megtakarítások, nyugodt élet.

Természetesen ezt legnagyobb részben saját magunknak köszönhetjük, nyilván nem csak a fidesz miatt van, de igenis vannak olyan intézkedéseik, amikkel segítik a családosokat.

márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!