Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolja úgy az ellenzék...

Miért gondolja úgy az ellenzéki szavazók jelentős része, hogy a fideszesek mocskolásával, majd szimpátiát kelt a bizonytalanokban és a szerintem nem létező fidesz árvákban?

Figyelt kérdés

Ez elég erős paradoxon.

Miért gondolja az ellenzéki tábor azt, hogy birkázással, pedofideszezéssel megnyerhetőek ezek az emberek. Szerintem pont, hogy nem és csak még távolabb kerülnek ettől.

Ha az ellenzéki tábor pontosan tudja, hogy a bizonytalanok és a kiábrándult fideszesek nélkül nem lehet orbánt leváltani, vajon miért nem kommunikálnak másként?


Csak arra tudok gondolni, hogy ugyanolyan ostobák lehetnek, mint akiket 🐑-ként minősítenek. Elnézést a kritikáért, de sztm így nem lehet folytatni, mert csak kárt okoznak saját maguknak, a fideszeseket meg méginkább összekovácsolják. Én így látom és persze Tisztelet a kivételnek.



márc. 12. 23:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
68%

"kiábrándult fideszesek"

De ha kiábrándultak, akkor tudják, hogy birkák voltak korábban.

márc. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
44%

Akkor nem azonosulsz. Ki kényszerít? Nem értem.

Ha neked megfelel ez a rendszer, akkor élj benne és ne csinálj semmit. Ennyi.

márc. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Szerintem ezzel csak ugyanarra a kommunikációs szintre kerül az ellenzék megítélése is, tehát kimondva, ezek sem különbek, ezek is ugyanazok. Sajnálom, ha ezt a legtöbb ellenzéki nem szeretné belátni. Ha még lesz pár nagy vereség, akkor esetleg, de az a baj, hogy 14 éve 4x csúfos bukta után sem látja be. Szerintem ez szomorú és semmivel sem mutat több IQ-t sz ellenzék oldalán....
márc. 12. 23:53
 14/36 anonim ***** válasza:
65%

#10 Értem, tehát a szokásos Fidernyák kettős mérce.


Ha a Fidesz 14 éve Gyurcsányozik az nem baj.

Ha a Fidesz pedofilozza a baloldalt az nem baj.


Ha a baloldal teszi ezt akkor az azonnal "sok már" és "nem tudják hol a határ"


Persze te nem vagy Fideszes, dehogynem. Bocsesz.

márc. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
11. Én azt írtam, hogy kiábrándult fideszesek nem igazán léteznek... MZP is arra hajtott és látod mi lett az eredmény. Ez valószínűleg azt jelenti, hogy tömegesen inkább csalódott liberálisok vannak, mint kiábrándult fideszesek. De ha van is kiábrándult fideszes, az megy a Mi hazánkhoz vagy nem szavaz többé. Kár abban reménykedni, hogy egy jobboldali leszavaz pl a Momentumra...
márc. 12. 23:56
 16/36 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem meg összemosod a dolgokat. Amikor szavazol, akkor nem az ellenzéki szavazókra szavazol, hanem az ellenzéki jelöltekre. Nekik mi közük van ahhoz, hogy bizonyos fórumokon/portálokon bizonyos szavazók hogyan kommunikálnak? Ezt komolyan nem értem.

Illetve az is nagyon fura, hogy csak az ellenzéki szavazók kommunikációja számít a döntésedben és nem az, hogy nem is tudom...hogyan kormányoz az adott párt, mi (volt) a programja vagy éppen mit csinál.

Mi a frász köze van ennek ahhoz, hogy néhány ellenzéki szavazó birkázza a fideszes szavazókat?

márc. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
41%

Még mindig nem válaszoltál a kérdésre:


Ki vagy te, hogy megmondd, én mint ellenzéki szavazó mit gondolok?


Te egy senki vagy.


És te, mint senki, mégis eleve összemosod egyes ellenzéki pártok kommunikációját a KOMPLETT ellenzéki SZAVAZÓKKAL.


Nem kicsit átlátszó a propagandád Fidder.

márc. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
16. Mi a baj ezzel??? Komolyan kérded, amilyen a szavazó, olyan a pártja attitűdje....és ez fordítva is igaz. A bizonytalan pont azt fogja látni, hogy ezek is milyen végtelenül primitív véglények. Pont olyanok, mint a fideszesek. Nem megyek szavazni vagy szavazók a Kutyapártra, ezek meg kapják be?! Kb ennyit számít. Na ezért nem jár kb 3 millió ember szavazni, mert ugyanazok ak gondol titeket - a pártjaitokkal együtt.
márc. 13. 00:04
 19/36 A kérdező kommentje:
17. Ti is összemostok mindenkit a fideszes szavazókkal vagy azzal a párttal.... Szóval sakk mattot adtál magsdnak. Jól odavágtál magasnak ezzel a szöveggel. Bagoly mondja...
márc. 13. 00:12
 20/36 anonim ***** válasza:
70%

Honnan tudod, hogy a kutyapártos szavazók közül senki sem birkázza a fidesz szavazókat? Te az előbb primitív véglényeztél le mindenkit és azt írtad, hogy lehet a kutyákra szavazol. Szóval mi a franc?

Esetleg önkritika? Nem?

márc. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!