Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolja úgy az ellenzék...

Miért gondolja úgy az ellenzéki szavazók jelentős része, hogy a fideszesek mocskolásával, majd szimpátiát kelt a bizonytalanokban és a szerintem nem létező fidesz árvákban?

Figyelt kérdés

Ez elég erős paradoxon.

Miért gondolja az ellenzéki tábor azt, hogy birkázással, pedofideszezéssel megnyerhetőek ezek az emberek. Szerintem pont, hogy nem és csak még távolabb kerülnek ettől.

Ha az ellenzéki tábor pontosan tudja, hogy a bizonytalanok és a kiábrándult fideszesek nélkül nem lehet orbánt leváltani, vajon miért nem kommunikálnak másként?


Csak arra tudok gondolni, hogy ugyanolyan ostobák lehetnek, mint akiket 🐑-ként minősítenek. Elnézést a kritikáért, de sztm így nem lehet folytatni, mert csak kárt okoznak saját maguknak, a fideszeseket meg méginkább összekovácsolják. Én így látom és persze Tisztelet a kivételnek.



márc. 12. 23:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
85%
Jól lepontozott mindenkit a Fidder a kamu profiljairól.
márc. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
40%
Már 15 éve nem tudnak önkritikát gyakorolni, mit vársz tőlük.?! A mai napig nem érzik, nem értik. Még mindig azt gondolják, hogy egy kiábrándult jobboldali, majd elmegy szavazni a Romentumra, DK-ra.Nagy frászt. Otthon marad vagy szélsőjobb. Soha a büdös életben nem fog a bukott, libernyák ellenzékre szavazni. SOHA! A bizonytalanok is látják mennyire nyomorult és szégyen ez a balliberálisnak nevezett hazai ellenzék. Majdnem 4 milliót meg full nem érdekel a politika, mert látják, hogy egyik sem volt jobb soha a deákné vásznánál. Egyedül a Mi hazánk mellett talán a Magyar Péter fog kiábrándult liberálisokat megszólítani, de azok meg mit akarnak egy jobboldali exfideszestől....Nem fog demokráciát építeni, végtelenül tiszteli Orbánt! Szóval, aki rá fognak szavazni, jól rá csesznek.
márc. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
29%
A vidékieket is fikázzák úton-útfélen. Kezdetnek talán azzal kéne indítaniuk, HOGY "el kéne hinni, hogy a kormánypárti szavazó NEM butább, mint az ellenzéki." Amíg a hozzáállásuk az, hogy birka+pedofil minden fideszes, ők maguk meg erkölcsileg megkérdőjelezhetetlen tökéletesek,addig borítékolható a 🍊🍊🍊 győzelme.
márc. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
22. Tanulj meg olvasni.....Értelmezni sem tudod a kommentjeimet és ki is forgatid. Nem írtam azt, hogy a Kutyapártra szavazok, azt írtam le, hogy vélhetőleg mit fog látni kívülről egy bizonytalan szavazó. Ne hazudj, hanem tanuld meg az értő olvasást. De ilyen habzószájú idiótával nincs kedvem beszélgetni...bocsi,de nem egy szint vagyunk és ilyen ellenzéki szavazót inkább lehánynék. Az a max, amit érvként tudsz mondani mindenre, hogy fidder, ha valami nem tetszik....🤡🤮
márc. 13. 00:56
 25/36 anonim ***** válasza:
83%

A fidesz szavazók ostoba, és romlott emberek. Reménytelenek, azok mindig a kádári nosztalgiázó paternalista hulladékokra fognak szavazni, mint orbán, vagy gyurcsány.


A nem szavazókat kell megszólítani, a fideszes ostobák kognitív disszonanciáját, frusztrációit pedig csak jól esik gerjeszteni, és jobb nagyobb undort gerjeszteni a nem fidióta emberekben a fidesz iránt, emlegetve a fidesz undorító dolgait, pl #pedofidesz népességcsere, földek, állami vagyon kiárulása, ellopása.


Én is ezért aktivistáskodok, a célom a kellemetlenkedés a fideszeseknek, és ostoba híveiknek.

márc. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Meg is van az eredménye utolsó. 4 x 2/3...Ha ez nem intő jel, hogy így nem lehet tovább, akkor ahhoz nagyon hülyének kell lenni...
márc. 13. 01:01
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

"ilyen ellenzéki szavazót inkább lehánynék"


Már leírtam korábban, hogy nem szavaztam még soha. Lehet neked kéne értően olvasnod. Nehezen lehetek úgy ellenzéki szavazó, ha még nem szavaztam.


"hanem tanuld meg az értő olvasást"


Esetleg lehet normálisabban kéne fogalmaznod. Ettől függetlenül ugyanúgy érvényes amit írtam. A logikai bukfenc ugyanúgy benne van a gondolatmenetedben.

Bár akkor ha nem rólad szól és te fixen szavazol egy pártra, akkor mi a kérdés értelme? Mert akkor a másik válaszadó nem állhat a gyanújával olyan távol a valóságtól, miszerint te egy fideszes szavazó/troll vagy, aki éppen most provokál ezzel az egésszel és kelted a hangulatot.

márc. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ez nem intő jel, hogy így nem lehet tovább"


Azt pedig továbbra sem írtad le, hogy miért ezt tartod az okának a 2/3-nak?

Az tény, hogy a fideszes orgánumok sem kommunikálnak nagyon máshogy, elég csak egy Bayer showra gondolni. Ha valóban a vulgáris, mocskos kommunikáció a problémája a szavazóknak, akkor a hipotézised alapján az emberek senkire sem szavaznának.

Vagy úgy gondolod valakinek elnézik az állandó mocskolódást, de megint másnál nem?

Ezt is kifejthetnéd, hogy miért van?

Mert akkor vagy hibás a feltételezésed vagy van valami anomália a levegőben. A végére kéne járni.

márc. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

#29 Csakhogy te fordítva ülsz a lovon. Nem az ellenzéki szavazók kommentjei és kellemetlenkedései okozzák a fidesz-győzelmeket, hanem fordítva. A 4x2/3 harmad és a fidesz szavazók ostobasága okozza az ellenzékiek rosszindulatát és keserűségét. Ebbe az irányba van ok-okozati összefüggés, a másik irányba nincs. Ez csak egy buta és nagyon átlátszó hazugság, amivel próbálnátok a fideszesekre zúduló mocskolódást visszafogni.


Olyan bonyolult dolgokról már nem is beszélve, hogy a fidesz átírta a választási rendszert és az általuk bevezetett győztes kompenzáció nélkül nem is lett volna 1-nél többször 2/3-uk. Ehhez aztán végképp semmi köze nincs az ellenzéki szavazók hozzászólásainak. Látod? __EZ__ az oka a 4x2/3-nak és nem a fidesz-szavazók lebirkázása.


"2014 óta a győzteskompenzációval van a Fidesz-KDNP-nek ⅔-os parlamenti többsége. Ezt kifogásolta a magyar jogállamiságról szóló Delbos-Corfield-jelentés T. pontja."


[link]

márc. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Valóban nem feltétlen jó megközelítése ennek a területnek, szerintem lenne ennél egy sokkal hatékonyabb megoldás, de mire leírnám, a Fidesz ellenmegoldást találna ki egyből rá...
márc. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!