Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon volt valaha is...

Magyarországon volt valaha is olyan szülő, aki át akarta volna műtetni a gyerekét?

Figyelt kérdés
Már találkoztam néhány nagyokossal gyakorin, szóval gondoltam, kiírok egy kérdést, hogy valaki tud-e hozni bizonyítékot arról, hogy Magyarországon létezik-e olyan szülő, akinek az lenne az álma, hogy átműtesse a gyerekét.

febr. 27. 21:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
2%

#1 #2 vagyok


Jó lehet, ha átműtenek mindenkit ellenkező neművé nem változik semmi, de ez csak akkor igaz, ha 50-50% a nemek aránya! És ha 47-53? Akkor fordítva lesz 53-47 nem?


#7 21:23 Ne add fel, lehet nincs gyereked soha nem is lesz, de a másét sem hagyjuk, nemigaz? Mi kereszténykonzervatív békepártiak tartsunk össze!

febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
#11 te most tényleg komolyan beszélsz?:D Bocsánat, lehet csak fáradt vagyok, de nem tudlak megérteni.
febr. 27. 21:32
 13/29 anonim ***** válasza:
61%

"Ne add fel, lehet nincs gyereked soha nem is lesz, de a másét sem hagyjuk, nemigaz? Mi kereszténykonzervatív békepártiak tartsunk össze!"


Jól beszélsz. A Turul madár szálljon a válladra, keresztény testvérem.

febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
2%

"A Turul madár szálljon a válladra, keresztény testvérem"


Le is szarhat! A turulszar nem gáz.


Ez a sok libsi gazember viszont az agyamra megy, 3 gyerekem van, 2 lány 1 fiú és jól van ez így! Nekem ne csináljanak 2 fiút 1 lányt, akkor névváltoztatás, új okmányok stb. csomó pénz.


Ezeknek semmi sem drága, más kolbászával a csalánt is

febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
#14 valaki már szólt neked, hogy át akarja műteni a gyereked? Kinek lenne érdeke, hogy nemet váltsanak a gyerekek?
febr. 27. 21:47
 16/29 A kérdező kommentje:

ill. még az lenne a kérdésem a nagy jobboldaliakhoz: vajon azelőtt is féltetek-e a gyerekek átoperálásától, mielőtt a kormány elkezdte volna riogatni a népet ezzel?

Csak mert mondom, hogy pl én, aki már előtte is olvasott mondjuk olyan könyvet, amiben megjelent a melegség, egyáltalán nem hallottam ilyenről, és mélységesen le voltam döbbenve, hogy ilyen létezhet bárhol.

febr. 27. 21:50
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

"Kinek lenne érdeke, hogy nemet váltsanak a gyerekek?"

A liberálisoknak. Nem tudom miért, őket kell megkérdezni. Talán a sebész, műtős lobbi megvette őket kilóra.

Ha mindenkit átműtenek, akkor az incelek is jól járnak. Férfi többletből lesz női többlet.

febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

#1 Gyárilag vagy ilyen sötét vagy hosszú évek kemény munkáját láthatjuk? Ha utóbbi, akkor respect... Valahol ez is teljesítmény.


[link]


Habár ez nem gáz, mert végül is hetero módon erőszakolta meg a kiscsajt, azt meg ugye tudjuk, hogy lehet.

Meg hát Kaleta se pedofil, csak szereti a gyerekeket. Ennyi erővel mondjuk medve is lehetne, gondolom az is a zsengébb húst csípi.

febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 PMC Wagner ***** válasza:
7%

Itthon nem de a világban sajnos vannak hasonló idióták, szerencsére jogilag még sehol sem csinálhatnak ilyesmit (még)


[link]

febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
31%
Védeni kell a melegeket a gyerekektől.
febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!