Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon volt valaha is...

Magyarországon volt valaha is olyan szülő, aki át akarta volna műtetni a gyerekét?

Figyelt kérdés
Már találkoztam néhány nagyokossal gyakorin, szóval gondoltam, kiírok egy kérdést, hogy valaki tud-e hozni bizonyítékot arról, hogy Magyarországon létezik-e olyan szülő, akinek az lenne az álma, hogy átműtesse a gyerekét.

febr. 27. 21:10
A kérdező szavazást indított:
Volt ilyen szülő
Nem volt ilyen szülő
30 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
15%

Nem a szülők, félreérted!!!


Mikor mész az oviba, biztos látsz egy-két alakot a közelben, aki mondjuk feltűnően a telóját bámulja ilyesmi. Na ezek soros ügynökök, csak arra várnak hogy bemehessenek az oviba gendert oktatni és az ovisokat könnyű rábeszélni a nemátalakító műtétre is szóval, lehet még reggel a kisfiát tette le a gyanútlan szülő délután már kislányt vigyen haza???


Hát mi folyik itt MO-n???

febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Szerencsére a fidesz ettől is megmentett!!! Lehet hogy pedofidesz, de nemátalakítást megakadályozták. Nem nehéz kitalálni melyik a jobb libsik!
febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
1, de, ha minden fiút lánnyá és minden lányt fiúvá műtenek, akkor az arány még mindig ugyanolyan, honnan is tudná egy szülő, az fiút, vagy lányt adott le reggel, mind ugyanúgy néznek ki...
febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Egyedül a Fidesz képzeletében volt ilyen.
febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
#1 nem tudom eldönteni, hogy komolyan beszélsz-e vagy viccelsz.
febr. 27. 21:18
 6/29 A kérdező kommentje:
*lemaradt: Viccelni ilyen hangnemben veszélyes, sokan komolyan fogják venni.:"D
febr. 27. 21:19
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
Sok fanatikus liberális él az országban. Biztos van olyan, aki már vinné is a gyerekét a műtőasztalra. Ja bocs, ők nem is vállalnak gyereket. Azt népszerűsítik, hogy gyerek helyett legyen egy kutyád vagy macskád. A mi gyerekeinket vinnék átműteni.
febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

#7 tudnál egy konkrétumot is mondani?

Mert tippelgetni én is tudok, hogy hány politikus molesztál gyerekeket.

Ez nettó hülyeség, a kormánytól hallottad. Kinek lenne ez jó? Őrület. A szülők sokszor negatívan élik meg, ha a gyerekük nemet akar váltani. Ezeket ők sokszor inkább az internetről látják. Számos olyan kiskorú ismerősöm van, aki mondjuk valami ilyesmivel állt elő, vagy azzal, hogy meleg, és konkrétan kitagadták otthon.

Akik most szülők nagyon nem abban nőttek fel, hogy pl a melegség elfogadható dolog. Egészen biztosan eszükbe sem jutna átműttetni senkit - ráadásul ebben az egészségügyi rendszerben? Az emberek, ha tehetik, nem is mennek kórházba, olyan állapotok vannak ott.

Ráadásul egy sima műtét is rettentő drága. Ki az istennek lenne arra pénze, hogy lecserélje a gyereke nemi szerveit? Meg... minek? Elképesztő.


Ehhez mit szólsz? Átgondoltad már, mennyi valóságalapja van a gondolatmenetednek?

febr. 27. 21:27
 9/29 A kérdező kommentje:
*ezeket ők sokszor inkább a netről látják, ezt a fiatalokra értettem!
febr. 27. 21:28
 10/29 anonim ***** válasza:
86%

Múltkor melóhelyen egy fidernyák azt mondta, hogy ugye vannak gyerekeim, és hogy ugye milyen jó hogy nincs az oviban genderpropaganda, és nem akarják a gyerekeket a nem váltásra rábeszélni. Mert ugye a hanyatló nyugaton ez megy. Néztem rá egy darabig, gondoltam ezek tényleg ilyen idióták? És tényleg.

Sajna a könyv fóliázást kifelejtette.

Délután felhívtam a Bécsben élő ismerőst, ovis gyereke van, és kérdeztem, ott tényleg ez van? (Persze tudom hogy nem, és nem is kérdeztem, csak elmeséltem mi volt)

Majdhogynem reggelig röhögtünk...

Szerintem a valódi veszély az oktatás lerohasztása, és a gondozott gyerekek molesztálása.

febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!