Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » K. Endrének lehet tényleg...

K. Endrének lehet tényleg azért adtak kegyelmet,mert ártatlan? Csak a Fidesz annyira felhergelte már a közéletet ezzel a pedofil témával,h ezt már képtelenek lennének elmagyarázni?

Figyelt kérdés

Kiszivárgott egy levél,ahol Balog Zoltán azt írja,h mindmáig megvan győződve róla,h K. Endre ártatlan, több helyről is felröppent,h lehet koncepciós per volt,és valaki más meg megúszta aki sokkal súlyosabb bűnöket követett el. Ha ez igaz, amúgy az még inkább gáz a NER-re nézve. Mert nem elég,h magasról tesznek a gyermekvédelemre,de még muszáj nekik az álszent képmutatást is a maxra tolni és inkább beáldoznak néhány bábot a sajátjaik közül,csak hogy ne kelljen magyarázkodniuk.

Ugyanis annyit hergelték az elmúlt években a közéletet ezzel a pedofil kártyával,amit amúgy az ellenfeleikre akartak rátolni,h végül a saját csapdájukba estek bele. Mivel semmilyen ésszerű indok nincs rá,h egy ilyen senki K. Endréért bármit is kockáztattak volna,aki mára már amúgy is szabadult volna a házi őrizetből, így tényleg a leginkább hihető magyarázat nekem tényleg az,h egész egyszerűen ártatlan volt. Csak hát ezt egy ilyen szinten általuk felhergelt közéletben (ahol műsorvezetők egy-egy rosszul sikerült mondat után ,ami kapcsolódik a pedofil témához,gyakorlatilag bukják az egész karrierjüket), itt még ha tényleg ártatlan is, azt se lehetne úgy elmagyarázni,h abból jól jöjjenek ki, így inkább úgy vannak vele,h beáldoznak pár embert,aztán reménykednek,h majd elhűl a balhé.


[link]


febr. 24. 23:06
1 2 3
 1/21 sörpocak ***** válasza:
36%
Onnan hiszem, hogy nem így van, hogyha a fidesz, mint párt nemis, de a megafon és a lakájmédia elkezdett volna már ebbe az irányba érzékenyíteni. De nem így történt. Illetve volt egy levél, amit elvileg K.Endre írt, de még azt is leszedték a saját oldalukról, meg egyébként is, aki olvasta azt, az érezhette, hogy az se áll valami stabil lábakon, inkább csak mentegetőzés.
febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Koncepciós per az, amit az államhatalom rendez meg.


Ha nem tűnt volna fel ki van hatalmon, szerintem neked kisebb gondod is nagyobb annál, mint hogy ártatlan volt-e vagy sem.


Nyilván nem, hiszen rá lett bizonyítva, az ártatlanságot nem kell bizonyítani, csak a bűnüsséget.


Miért beszélek egyáltalán ilyen emberekkel nem értem, én se vagyok tiszta az biztos...

febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A megafon-t pont arra használják ,h a legerőteljesebb elhatárolódást tudják kitolni belőle, függetlenül attól,hogy mi az igazság, most az a legfontosabb nekik,h lemossák magukról,h bármi közük is lenne bárkihez,akinek esetleg köze van valami pedofil témához,akár bűnös akár nem,mert a nagy nyilvánosság előtt ebbe a témába belekeveredve nem lehet jól kijönni,ezt pontosan tudják. Attól még ők maguk hihetik,vagy tudhatják,hogy valójában ártatlan, én kinézem belőlük,hogy ennyire cinikusok, hogy álszent,szemforgató képmutató módon elhatárolódnak,és pár embert beáldoznak, hogy az általuk felhergelt, lincselésre kiéhezett tömeg is megkapja,amit szeretne.
febr. 24. 23:21
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Az embert elítélték egy pedofil bűncselekményben bűnsegédként. Rábizonyították. Pont.
febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

De akkor miért adtak neki kegyelmet, ha nem azért,mert ártatlan??


Ennyire nem lehetnek hülyék, hogy ekkorát kockáztassanak egy ilyen senki miatt, aki házi őrizetben van még pár hónapot,aztán amúgy is szabadul.


Ha én lennék OV és a legjobb haverom lenne, még akkor se kockáztatnék ekkorát.


Most vagy teljesen,de teljesen hülyék, és egy ilyen senkinek kegyelmet adtak erre a pár hónapra,úgy h tudták,h bűnös és simán rájuk éghet ez az egész.


Vagy tényleg ártatlan (vagy legalábbis annak gondolták),csak ebbe már nem mernek beleállni, és inkább cinikus képmutató módon elhatárolódnak (lemondatnak) mindentől és mindenkitől,akinek köze van az ügyhöz.

febr. 24. 23:26
 6/21 sörpocak ***** válasza:
89%

"A megafon-t pont arra használják..."

A megafont arra használják, hogy azok az üzenetek is eljussanak az emberekhez, ami közvetlenül a fidesztől nem hangozhat el, vagy illúzióromboló lenne, ha tőlük hangzana el. A "K.Endre igazából ártatlan" típusú mosdatás pedig pont ilyen lenne.

febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

Azért adtak neki, mert


a) kaleta pedofil ügye sem okozott semmit

b) nem senki volt, hanem orbánék pedohálózatának tagja, v. jánossal, böjte atyával, ifj orbán győzővel.

c) már ők is elhitték, nekik nem árthat semmi, az ostoba szavazóik mindent besznek


Tévedtek.

febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
1000ből 1x a bíróság is tévedhet, pont erre van kitalálva az elnöki kegyelem. Csak ezek a NER-es bohócok ebből is viccet csinálnak,és az ügy kirobbanása után össze-vissza módosítgatnak alkotmányt kétségbeesettségükben, ez az ilyen egyik pillanatról a másikra dobálózás a joggal, sokkal súlyosabb problémákat vet fel, mint maga a kegyelmi botrány. Csak persze a csőcselék ilyen kifejezéseket,hogy "alkotmánymódosítás" a tömeg már nem fogja fel.
febr. 24. 23:30
 9/21 A kérdező kommentje:
Sztem ha a megafon elkezdené mosdatni K. Endrét, akkor azonnal egy hatalmas céltáblát raknának ki saját magukra. Minek is kockáztatnának egy iylen senki miatt? Már így is épp elég bajt okozott nekik. Kb. sztem így gondolkodnak,én végtelen cinizmust látok, illetve úgy gondolom,h a valódi bűnösök sosem bűnhődnek meg, csak látszat szintjén van beáldozva néhány báb,de az emberek többségét úgy látom ez nem érdekli.
febr. 24. 23:33
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem, a kegyelem nem erre van kitalálva :DDD


Ha tévednek, akkor a jognak megvannak ehhez az eszközei, pl ha új bizonyíták kerül elő. Az ilyen esetekben nem kegyelemmel, hanem jogorvoslattal szabadulnak.


Na de mindegy, ilyen nulla tudású embereket nem oktatok én semmire...


Igazad van, ártatlan volt pont erre van a kegyelem, balogh látta endrén, hogy ártatlan, katalin is érezte, hogy nincs rendben és ki kell hozni.

Ugye mivel ártatlan volt, lehet fideszesek azon gondolkodni, mennyi kárpótlást fizessenek neki az árvaházi gyerekek, akik miatt meghurcolták.


Nem tudom a saját értelmi színvonalamon elképzelni, hogy ilyen sötét emberek vannak, mindig arra gondolok valaki trollkodik, de sajnos nem.

febr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!