Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azahriah hogy-hogy nem volt...

Azahriah hogy-hogy nem volt kint a tüntetésen? Nem úgy volt, hogy Ő is ott lesz?

Figyelt kérdés
febr. 16. 22:02
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"Ha nem követem nem is kérdezhetek Róla? Csak az írhat ki Róla kérdést aki már 3 éve követi, ott volt legalább 10 fellépésén?"


Nekem személy szerint csak furának tűnik, hogy valaki, aki elmondása szerint nem is követi Azariahot, olyan jól értesült minden egyes lépésével kapcsolatban, mintha 3 éve követné, és ott lett volna már legalább 10 fellépésén is.

Számomra az, hogy nem követem, annyit jelent, hogy fingom sincs hol van, mit csinál, és nem is érdekel különösebben. Te meg ahhoz képest, hogy elmondásod szerint nem követed, jobban értesültnek tűnsz Azariahhal kapcsolatban, mint a saját menedzsere. Ez az ellentét az, ami számomra picit zavarónak tűnik a történetben.

De igazából nincs jelentősége a dolognak, jelenthetnek mást az egyes kifejezések.

febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Ha jobban lennék értesülve Róla, akkor nem írnék ki Róla kérdést.

Pont azért írok ki Róla kérdést, mert nem követem,nem hallgatom a zenéit, egyedül annyit láttam, hogy az összes létező helyen ahol szembejött Velem a tüntetés híre mindenhol ott volt a neve és az arca, ahogy a többi szervezőnek is.

Engem csak az érdekel, hogyha már a nevét, arcát adja egy ilyen dolog mellé, ebből azt következtetem, hogy ez a szívügye is.

4. oldalnál járunk, írtak ide olyanok, akik követik Azit, akik előre tudták jól,hogy nem fog elmenni a tüntetésre, amit Ő szervez.

Engem csak az érdekel és ezt azoktól kérdezem akik tudják is erre a választ, mert fel vannak Rá iratkozva, minden posztját olvassák, hogy mi volt az a külföldi program ami nagyobb prioritást élvezett Nála ennél a tüntetésnél?

Nem rosszindulatból kérdezem, egyszerűen egy hétköznapi proli Ember vagyok akit érdekel.

Ahogy mondjuk második világháborúval kapcsolatban is szoktam kérdéseket feltenni, vagy más politikai kérdéseket, vagy tudományos jellegű kérdéseket.

Miért olyan probléma az, hogy egyszerű Emberként megfogant Bennem ez a kérdés?

Ha nem szeretem a zenéjét meg amit csinál, akkor nem is írhatok ki Róla egy kérdést?

Fideszről is csak akkor írhatok ki kérdést, ha NER tag vagyok?

Egyszerű halandó emberként miért ne kérdezhetném meg, hogy a közelmúlt legnagyobb tömeges megmozdulásának a legismertebb szervezője a többiekkel ellentétben hogy-hogy nem jelent meg?

Ha szervezek egy ilyent, többek közt az Én nevemmel van reklámozva, a legalapabb dolog,hogy személyesen megjelenek, ha meg nem, akkor meg legalább egy magyarázatot adok arra, hogy miért nem tudok megjelenni.

Az hogy külföldön van azt egy gyenge és üres magyarázatnak tartom. Novák Katalin haza tudott utazni lemondani, félbehagyva a tárgyalásokat.

Nekem kicsit visszás, hogy arról beszél mennyire csúnya Világ van csúnya Emberekkel, mennyire ki kell állni a gyerekekért, de annyit nem érdemelnek meg a Gyerekek, hogy hazautazzon?

Nekem ez fura. Megértem, hogy ez Nektek teljesen érthető és hétköznapi, de cserébe értsétek meg, hogy Nekem meg fura.

Mintha Martin Luther King sem jelent volna meg a tüntetésen.

De oké, fontos dolga akadt, de miért nem lehetett egyik posztban sem ahol hirdetve volt a tüntetés, hogy Ő csak online lesz jelen?

Egy zárójeles rész elég lett volna. Aki nem követi Őt,csak innen értesült erről a tüntetésről és semmi nem utalt arra, hogy Ő a többiekkel ellentétben nem fog megjelenni, joggal lehetett feltételezni, hogy Ő is meg fog jelenni.

De úgysem fogok választ kapni. Azi fanok úgyis csak lehordani fognak,a többiek meg nem tudják a választ.

febr. 17. 11:16
 33/36 A kérdező kommentje:

[link]


Itt valóban írják, hogy csak bejelentkezni fog. Elnézést a figyelmetlenségemért!

febr. 18. 08:50
 34/36 anonim ***** válasza:
48%
Nincs miért elnézést kérned.
febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Nos elkell hogy keserítselek kiscsillag. Ha Te azthiszed hogy majd Azi kormányt vàlt, vagy kormányt akarna váltani akkor nagyon kis butus vagy. Azi egy zenész. Ennyi.

Már Ecuadorban voltak, mikor kitalálódott ez az egész tüntetés. Gondolom Zsoltika felkérte, majd Azi közölte h videóban szívesen részt vesz.

Te meg fent vagy azon akadva miért nem jött haza?

Miért kellett volna hazajönnie már bocs?

2 éve hajt mint atatár, a tavalyi évet végig koncertezte. Minden kis fing faluba is elment koncertet adni. Most meg készülnek a Pusira. Valszeg kivett 1 hónap pihit. És elutazott a barátnője családjához Ecuadorba. Hol a probléma ?

Te meg már ide kevered a rezsimet meg Orbánt meg mittudomén :D politika mentes tüntetés mi?

Azi nem szànalmas kis Krúbi.

Az egy művész, igen elmondja a véleményét szeretjük is érte, de nem lesz belőle miniszterelnök. Olyan kis buta vagy... :)

márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Ahaaa. Ki állította, hogy bármelyik Youtuber, köztük Azi is majd miniszterelnök lesz?
márc. 18. 05:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!