Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azahriah hogy-hogy nem volt...

Azahriah hogy-hogy nem volt kint a tüntetésen? Nem úgy volt, hogy Ő is ott lesz?

Figyelt kérdés
febr. 16. 22:02
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
62%
Honnan veszik az embereket ezt a hülyeséget, hogy mindenki konkrétan Azahriah miatt ment ki a tüntetésre?
febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
60%
Én egyelőre csak Zsóti beszédét láttam. Túl sokat beszélt önmagáról, de hát az ego is túl nagy nála. A tömeg is unta. Ráadásul az egészet olvasta, ami azért furcsa, mert a saját életéről mesélt. Az azért elég gáz, ha valakinek még a saját történetét is olvasnia kell.
febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
55%
Miniszterelnökünk is mindent papírról olvasva szaval el a parlamentben az ugye nem zavar?
febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

"Honnan veszik az embereket ezt a hülyeséget, hogy mindenki konkrétan Azahriah miatt ment ki a tüntetésre?"

Nem tudom, ki írta ezt? Szerintem sokan az ügy miatt mentek ki, vagy a többi youtuber miatt. Bár azért szerintem nem kérdés, hogy a tömeg legnagyobb része Azahriah miatt. Azahriah a teltházmester, nem a Marci.

De itt most nem az a lényeg feltétlenül hogy ki miatt hányan mentek, hanem hogy volt egy hír, hogy ez meg ez meg ez meg az rendez tüntetést mára, aztán az egyik fél nem jelenik meg, de előtte nem írja sehol sem, hogy Ő amúgy nem lesz ott. Lehet az egy jelzés volt, hogy Orbán törölte Azahriah-ról a videóját?

febr. 16. 22:26
 15/36 anonim ***** válasza:
39%
Ez egyrészt nem igaz. Valóban van olyan, amikor olvas, de nagyon sokszor csak le-lepillant a papírjára. Zsótinál sem zavart volna, ha nem pont a saját életét olvassa fel. Ez olyan visszás nekem. De biztos izgult.
febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Én követem Azahriát Instagramon, így tudtam róla, hogy külföldön tartózkodik.
febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
76%
Ha én művész lennék nem politizálnék. Csak veszíthet vele az ember.
febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
50%
Lehet talált valami csajt a köztéri retyó mellett.
febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

"Én követem Azahriát Instagramon, így tudtam róla, hogy külföldön tartózkodik."

De akik alapból nem követik? Vagy követik, de azt remélték, hogy hazajön a tüntetésre? Kijelentette Ő egyértelműen előre, hogy nem jön haza?


Mi fontosabb dolga van külföldön, mint a hazájában tüntetni az elnyomó rezsim ellen és a pedofília ellen, a gyermekek mellett, azok jogaiért egy 50+ ezres tüntetésen, egy olyan tüntetésen, amit részben Ő rendezett? Mi volt ennél fontosabb számára?

febr. 16. 22:31
 20/36 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy már?
febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!