Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azahriah hogy-hogy nem volt...

Azahriah hogy-hogy nem volt kint a tüntetésen? Nem úgy volt, hogy Ő is ott lesz?

Figyelt kérdés
febr. 16. 22:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
Külföldön tartózkodott, ezért videón keresztül mondta el a véleményét.
febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
31%
Dehogynem. Ő volt az egyik mézesmadzag, ami miatt olyan sokan összejöttek. Aztán mit kaptak? :DDD
febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%
Már a bejelentés pillanatában nyilvánosan tudható volt, hogy külföldön tartózkodik, szóval csak az érezheti becsapva magát, aki eleve nem volt tájékozott.
febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
De eddig nem arról volt szó, hogy Ő is ott lesz? Miért nem jött haza egy olyan tüntetésre aminek a legnagyobb húzóneve az övé? Én sehol nem olvastam arról ezelőtt, hogy Ő nem fog megjelenni személyesen.
febr. 16. 22:11
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
Ki kezdte el terjeszteni azt a hülyeséget, hogy ingyen koncertet fog adni a tüntetés után?
febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
82%
Videóban elmondta a véleményét, amit lejátszotak a helyszínen, most mit pattogsz azon, hogy miért nem volt ott fizikálisan?
febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Nem követem Azahriah-t, honnan kellett volna tudnom, hogy külföldön van, vagy ha ott van, nem jön haza? A többi akinek a nevével volt még hirdetve, Ők jelen voltak, evidensnek éreztem, hogy Ő is ott lesz. Írta valahol, hogy oké, hogy részben Ő rendezte ezt az egészet, de hogy amúgy ne várjunk rá?
febr. 16. 22:13
 8/36 A kérdező kommentje:

"Videóban elmondta a véleményét, amit lejátszotak a helyszínen, most mit pattogsz azon, hogy miért nem volt ott fizikálisan?"


Pattogok? Csak megkérdeztem, hogy hogy-hogy az egyik sztárvendék, méghozzá a legismertebb nem jelent meg? Ennyi erőből a többiek is küldhettek volna egy videóüzenetet. Ha már az Ő arcával, nevével volt reklámozva, miért furcsa hogy meglepődök azon, hogy pont Ő nem volt jelen? Ezt a videóüzenetét kitehette volna simán Instára is meg Youtube-ra is, ehhez nem kellett volna elmenni tüntetni sem, mert a fotelből meg lehetett volna nézni.

Ez az egész pont nem arról szólt, hogy összefognak az Emberek és együtt csinálnak valamit? Nekem ez olyan visszás.

febr. 16. 22:16
 9/36 anonim ***** válasza:
61%
Nem csak konkrétan az ő arcával volt rekalmozva az esemény. Mind a 9 felszólaló személy arcával és nevével volt hirdetve az esemény.
febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Igen. És a többiek közül hányan küldtek videót a személyes megjelenés helyett? Akinek a nevével volt ez hirdetve, az ott volt, csak Ő nem.


[link]


Egy szó sem esik arról, hogy Azahriah amúgy nem lesz jelen.

febr. 16. 22:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!