Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azahriah hogy-hogy nem volt...

Azahriah hogy-hogy nem volt kint a tüntetésen? Nem úgy volt, hogy Ő is ott lesz?

Figyelt kérdés
febr. 16. 22:02
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Már miért lenne mindegy? Ha már valami megtörtént 1 órája, akkor már úgyis mindegy? Ha 1 hónap múlva bukkantam volna erre rá, akkor is érdekelne az oka. Nem azért érdekel, mert pár órája történt.

Biztos vagyok benne, hogy a tömeg jelentős része Azahriah miatt ment oda abban a tudatban, hogy ott lesz Ő is, a hogyan az összes többi is, ha már Ő is a szervezők között van. Miért baj, hogy érdekel az oka? Sajnálom, Engem ez érdekel.

febr. 16. 22:38
 22/36 anonim ***** válasza:
29%
Igen, már úgyis mindegy, mindenki hazament, mindenki elmondhatta a véleményét, mostmár te is nyugodtan hajthatod álomra a kicsi buksid.
febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
32%
Így van. Vége. Ma sem lett forradalom. Marad a narancs uralom. 2 év múlva újra 2/3.
febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Senki nem tudja, hogy mi fontosabb dolga volt ennél? Ha Én külföldön vagyok, csak hazajövök már egy olyan tüntetésre, ahol 50-100 ezren vannak és Én rendeztem. Azt hittem azért erről van valami infó. A legismertebb szervezőnek azért Én úgy gondoltam, hogy evidens a megjelenés. De akkor biztosan tévedtem.
febr. 16. 23:00
 25/36 anonim ***** válasza:
Az AI azt mondta neki, hogy ne menjen ki.
febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 sörpocak ***** válasza:
54%

"Írta valahol, hogy oké, hogy részben Ő rendezte ezt az egészet, de hogy amúgy ne várjunk rá?"

Én pl. szoktam hallgatni reggelenként a Jólvanezígyet és ott is elmondták. Így tudtam, anélkül, hogy bármi közöm lett volna Azariahoz. Akinek pedig fontos ez a fiú, az valószínűleg még jobban is tudja/tudta, mint én.

febr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
31%
Senki nem tudja és rajtad kívül az ég világon senkit nem is érdekel, hogy mi fontosabb dolga volt helyette.
febr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
54%

"Nem követem Azahriah-t"

Akkor meg nem tökmindegy neked hol van vagy mit csinál? :)

febr. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Orbán Viktort sem követem, se Novák Katalin, se senki ilyesmit, mégis érdekel, hogy mit miért csinálnak.

Értem Én, hogy véditek Azit, és felháborító ha valaki kérdez Róla, de attól még miért baj?

Ha nem követem nem is kérdezhetek Róla? Csak az írhat ki Róla kérdést aki már 3 éve követi, ott volt legalább 10 fellépésén?

Én még bőven Azahriah előtt "ismertem", mint Paul Street.

Akik hallottak a tüntetésről mindenkinek egyesével le kellett volna csekkolniuk az összes szervező Instáját, podcastjait, stream-jeit, hogy kiderítse, hogy amúgy az első név aki szerepel a szervezők között nem fog fellépni, csak egy videóüzenetet küld?

Ez a tüntetés most a magyar Népnek szólt, azokhoz lett címezve nem? Ennyire evidensnek tartjátok, hogy a magyar Nép mindegyike álmából felkeltve is tudja Azi tartózkodási helyét?

Ez nem egy szűk körű Azi meg Jólvanezígy rajongói gyűlés volt, ahol az összes résztvevő követi a szervezőket.

Én nem tudom, hogy ezen mit vesztek ennyire támadásnak és miért vagytok ezen megsértődve és álltok belém. Oké, hogy rajongtok Aziért, de sokan csak abból a pár Facebook Politikai Hontalanok bejegyzéséből tájékozódott erről, és ott egyetlen egy szóban sem esett szó arról, hogy Azi nem lesz jelen.

Meddig tartott volna odaírni, hogy Azi csak virtuálisan fog tudni megjelenni?

Miért kéne Nekem, aki nem rajong Aziért, nem követem, felmennem Instára, bekövetni, majd a posztjaiból összerakni a képet, hogy Ő amúgy nem lesz ott. Oké, hogy a fanklub, Ti, álmotokból felkeltve is tudjátok, hogy merre fingik éppen Azi, de egy átlagos Ember, aki csak a zenéjét hallgatja, annak miért kéne ezt tudnia?

De ha ennyire minden platformon a seggében vagytok, akkir miért nem tudtatok arra válaszolni, hogy mi volt számára fontosabb külföldi program, mint a hazájában, az általa szervezett 50-100 ezres tüntetés a gyermekek mellett?

Ha Én szervezek egy kerti partyt 10 Embernek, akkor is megjelenek.

De biztos Én gondolom túl, egymillió fontosabb dolga lehetett, hisz melyik sztárnak van ideje foglalkozni Országának rég volt legnagyobb tüntetésével amit Ő szervez.

Na mindegy... Kezdem úgy érezni Magam mint egy fidesz szektában ahol TILOS megkérdőjelezni a Főnököt.

(( Amúgy egy ismerősöm hívta fel a figyelmemet erre aki követi a Kókusz soportot régóta és Ő is úgy tudta, hogy jelen lesz Azi is. Szóval még a keménymagos követők közül sem volt ez mindenkinek világos. De mint írtam, tudtommal ez a tüntetés nem is csak a keménymagos követőknek szólt, hanem átlag, Őket nem követő Embereknek is, akik csak annyit tudtak, hogy kik rendezték és azt várták, hogy látni fogják a szervezőket, de egyedül Azi nem jelent meg, az az Azi, akiről pont a közelmúltban lett törölve a videó amin Orbán dicséri, és megindult a fideszes lejárató kampány ellene. Én úgy érzem, hogy fosott élesben beleállni a Fideszbe és inkább elintézte egy sima videóval és így ki is falcolt ebből. Már amennyire kitudott. ))

febr. 17. 07:04
 30/36 anonim ***** válasza:
56%

Én voltam a tüntetésen. Azahriaht nem ismerem, nem követem, egy számát sem ismerem. A többiek közül van, akit hébe-hóba nézek, de egyiknek sem vagyok rajongója. Nem személyek miatt mentem. És meg fogsz lepődni, elhallgatva körülöttem a többi tüntetésre igyekvőt, ők sem a konkrét személyek érdekelték, hanem a felháborodás vezette őket. Egyetlen csalódott hangot sem hallottam, amiért Azahriah nem volt jelen személyesen.

De te otthonról a fotelból biztos jobban érzékelted, hogy miért mentek ki az emberek.

febr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!