Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák és Varga is ékes bizonyí...

Novák és Varga is ékes bizonyítékai, hogy nők nem valók felelősségteljes, vezető pozícióba?

Figyelt kérdés

febr. 10. 18:09
1 2
 1/17 Hans Pötterman ***** válasza:
80%
Nem
febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Inkább ékes bizonyítékai hogy a Fidesz álszent opportunista párt. Meg ugye a követőik is, nélkülük nagymosás sem lett volna, most már az is kár volt.
febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
Mind a kettőt egyszer meglöttem volna, nem voltak rossz bigék, mondjuk Vargát jobban, de ez a Novák se rossz gádzsi...
febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%

Nem, sőt. 1000 éve dolgozok nőkkel férfiként és imádok nőkkel dolgozni.

Hajrá Nők.


Ez az eset Orbán Viktor bukásának ékes bizonyitéka és az, hogy ALKALMATLAN a kormányfői posztra.

febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

A probléma nem ez elsősorban, mivel Varga Judit szerintem élesebb volt, mint több fideszes férfi.

A probléma az, hogy a nőktől kevésbé számít a társadalom arra, hogy morális hibát kövessenek el, ezért meglepetés ér mindenkit, ha az adott nőről kiderül, hogy vannak pl. szociopata hajlamai (spekuláció).


A probléma az, hogy Novák Katalinnak egyetlen egy feladata volt, az pedig képviselni az országot és mosolyogni. Merthogy a köztársasági elnöknek ezen kívül nincs sok beleszólása a kormányzásba. Még ezt sem tudta megtenni.

febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Varga Juditot sajnálom, szerintem egy oroszlán volt a sok bárány között, lényegében ezt is Novák b*szta el. VJ nem mérte fel, hogy lehetnek ennek ilyen következményei - hiba. De ettől még az egyik legjobb politikust veszítettük el!
febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#3

Novák jobb volt, Varga olyan mint egy transzi.


#4

Én is imádok nőkkel dolgozni, de én strici vagyok.


Orbán Viktor bukásának majd esetleg az lesz ékes bizonyítéka, ha választási vereséget szenved.

febr. 10. 18:15
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor had segitsek drága kérdező. Ebben a rendszerben soha nem fog választási vereséget szenvedni, ha szeretnéd, ezt most itt irásba adom.

Amig az ő rendszere fennáll, ez elképzelhetetlen.

Viszont ettől még a tény, tény maradt. Orbán utolsó szalmaszálnyi politikája is megbukott. Nem alkalmas az ország vezetésére.

Az ő vagy a kormány lemondása a nemzeti minimum innentől.

febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#8

Akkor miért bukott volna meg Orbán Viktor?

febr. 10. 18:24
 10/17 anonim ***** válasza:

Mert semmi, az égvilágon semmi sem maradt abból a sok trágyából, amivel szétverte ezt az országot

-nincs gazdaságunk

-nincs oktatásunk

-nincs egészségügyünk

-nincsenek gyerekeink és már mi is egyre kevesebben vagyunk

-nincs külpolitikája, amit az egyik héten kiabál, annak az ellenkezőjét teszi a következő héten.


a mostani eset meg tökéletesen megmutatta, hogy ez a kormány nem keresztény és nem gyerekbarát. Semmi sem maradt. Semmi.


Orbán Viktor a politikájával együtt és sajnos az országgal is megbukott, akár megválasztják újra, akár nem. Ez az ember megbukott és alkalmatlan ennek az országnak a vezetésére.

febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!