Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Katalin nagyon jól...

Novák Katalin nagyon jól teljesítette a kormányfői feladatát mint vezető. Miért ekkora baj ez sok ember számára?

Figyelt kérdés
febr. 4. 14:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Mire gondolsz?
febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 hypno ***** válasza:
97%

Én speciel nem azt várom tőle, hogy pedofiloknak, terroristáknak és hasonló aberrált alakoknak kegyelmet osztogasson.

Ez baj?

febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Magyarországon a pedofilok és a külföldi embercsempészek biztonságba vannak.
febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3


Igen. Erre gondoltam, es hala istennek hogy igy van.

febr. 4. 14:39
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Az erdő megmentéséért a petíciót azért nem írta alá, fontos az erkölcs ebben a pozícióban.
febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%
Azt hittem az LMBTQP-be a pedok beleférnek!
febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen normális,hogy sorozat gyilkosoknak,pedofiloknak,diktátoroknak és sok más közveszélyes embereknek adunk menedéket
febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
8 Donald Trump is megdicserte elnoksege alatt Miniszterelnok Orban Viktort, hogy milyen szepen, kordaban tartja az orszagat, embereit, lakossagot es megvalasztja a miniszteriumok vezetoit.
febr. 4. 14:54
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha netán valaki esetleg mégsem ért egyet jó elnökasszony feddhetetlen döntéseivel, akkor jövő pénteken lesz demonstráció a szebb napokat is látott Sándor-palota előtt. Sajnos pártszervezésben, amikre én elvből nem szoktam elmenni, de ez talán egy olyan ügy, aminek felül kéne írnia a pártpolitikát.
febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kormányfői feladatokat szerencsére még eddig nem teljesített, ugyanis a kormányfő már 14 éve doktor miniszterelnök úr.
febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!