Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Katalin nagyon jól...

Novák Katalin nagyon jól teljesítette a kormányfői feladatát mint vezető. Miért ekkora baj ez sok ember számára?

Figyelt kérdés
febr. 4. 14:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

9


Hany fos? Mert ha 2-nel tobb akkor lehet megyek.

febr. 4. 16:28
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a tökéletes országban nincs igazából szükség egy független kormányfőre, a miniszterelnök úr el tudja látni a saját maga kontrolljával kapcsolatos feladatokat is.


A magyar alkotmány betűi homokba pisálva íródnak.

febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"Hany fos? Mert ha 2-nel tobb akkor lehet megyek."


Hát én megyek és egy barátom is, ha te is jössz az már több lesz mint 2 fő 🙂

febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Azt irtam lehet
febr. 4. 16:34
 15/22 A kérdező kommentje:
Ha jon annyi ember mint a netado-nal, akkor megyek fix. Es viszek tuzijatekot is amit az egbe lovok, hogy jojjenek tobben.
febr. 4. 16:34
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azért megyek mert belül érzem hogy muszáj, az se baj ha egyedül leszek.
febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Akkor meg berangatnak a fekete kocsiba
febr. 4. 16:46
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Lesz@rom, azt a kocsit is az én adómból vették, és el is várom, hogy verjenek meg a pénzemért!
febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
De akkor orulhetsz is, mert ha fizetik/fizeted a TB-t akkor az allam lat el, tehat neki koszonheted hogy az fekete kocsis berangatott a varnegyedben mondjuk mert egyszemelyben kialltal orditani Orban Viktor lakasa fele hogy mit kepzel, majd szetvertek, es elkuldtek korhazba. Igy Orban nyer, mert felveszik propraganda modra, hogy ez az ellenzek, majd szetvernek - beallitjak hogy ezt te csinaltad magaddal es kezeletlen elmebeteg vagy, majd elvisznek az allami korhazba kezelni, es Orban Viktor a hos, a megmento es a csaladszereto fiatal demokrata.
febr. 4. 16:56
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az volt a feladata, hogy pedofilnak asszisztáló embernek, vagy terroristáknak kegyelmet adjon?
febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!