Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balliberálisok. Megszoktátok...

Balliberálisok. Megszoktátok már a vármegyézést, vagy még mindig visszacsinálnátok az egészet, mert a sima megye elnevezés jobb volt?

Figyelt kérdés
jan. 13. 23:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
94%

#8

Ahogyan a 9. kommentelő írja, a gáz nálunk többszöröse a jelenlegi világpiaci árnak, szóval milyen Gyurcsányról, meg Bajnairól beszélsz, te agysebész? Persze ehhez kéne némi agy is, hogy felfogja, megértse az ember, ez egy átlag fideszestől nem várható el.

jan. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
96%

#10

Csendben maradtál volna,...

ugye ismered a mondást?

jan. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
71%
Fidesz szavazóként sem szoktam meg. Nem csinálnám vissza, mert minek, de, hogy minek kellett bevezetni, az rejtély.
jan. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megye marad már, de visszacsinálásra én sem költenék. Annyit nem ér az egész. Részemről tökmindegy minek hívják, amíg tudom, mire gondolnak. Még a nyelvet is színesíti. Az viszont már nem tetszene, ha pl. valamilyen formanyomtatványt emiatt dobnának vissza.
jan. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
13%

Nem, puberta, gyurcsónak pl első dolga volt francia kézbe adni a villamosipart többek között. De ezekhez kellett volna élni mondjuk 2000 körül, és fizetgetni havi szinten a számlákat, nem a kólás üveget madzagon huzogatni a homokozóban....anyuka szoknyája mellett...

Igen, pontosan emlékszem mennyi volt akkor a gáz/villany, egyéb számla, és mennyi most.

De ez a liberós "világpiaci ár"-as baromság már nagyon szánalmas.

jan. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, puberta, gyurcsónak pl első dolga volt francia kézbe adni a villamosipart többek között. "

Na, legalább végre-valahára nem lenne probléma a napelembővítésekkel meg a villamos hálózattal.

jan. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Mióta kétágú vagyok megyének mondom és ez így is marad. A Moszkva tér meg Moszkva tér. Punktum.
jan. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a vármegye az ősibb megyéből lett, az eredeti szó amolyan elkorcsosulása -tessék utánanézni- így pont nevetséges volt, hogy "történelmi okokból nevezték át" mintha holnaptól az lenne a hivatalos ezó a készpénzre hogy "zsozsó" hülyén hangzana nem? mondjuk egy MNB dokumentumon, hogy "a forgalomban lévő ezres zsozsócímletek" és aki ezen röhög azt leballiberálisoznák! Mert konkrétan a megye kapcsán ez történt!
jan. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
32%

Már eleve a kérdés is erősen provokatív volt, de ebbe a gázáras gyökérbe minek kellett beleállni? Simán elterelte a témár egy végtelen marhaságba.


Le kell pontozni, ott kell hagyni lógva.

jan. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Én ispánokat sem csináltam volna, és csak olyankor használom, amikor gúnyolódni akarok.


A következő, hogy visszahozzák a méltóságos, meg nagságos, meg főméltóságú meg hasonló megszólításokat. Pedig az összes ugyanaz az uborkafára felkapaszkodott kis úrhatnám parasztgyerek marad aki volt.

jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!