Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek miért szavaztok...

Fideszesek miért szavaztok még mindig a Fideszre ??

Figyelt kérdés

Szerintetek olyan jól vezették az országot?vagy olyan jól vezetik? Hat NEM !! Soha nem is tették !

Romokban az egészségügy

Romokban a rendvédelem

Romokban a gazdaság ezzel együtt az emberek

Bohóc Orbán meg Gyurcsányozni tudd egyedül !

14 éve ez a senkiházi ül a miniszterelnöki székben csak úgy szólok ! Ennyi idő alatt bőven lett volna ideje rendbe vágni az országot patikára !de ő inkább méginkàbb leépítette elejétől kezdve !Soha nem is az vezényelte ,hogy itt a civilek jól éljenek !!!

Egyedüli felelős kialakult helyzetért ORBÁN ! Mint ahogy az elmúlt 14 év is miatta volt ekkora okàdék !!!Mikor nyílik fel a szemetek !?!

Veszen a Mini Putyin soha többe Fidesz !!!!


jan. 8. 22:43
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
29%
Nincs épkézláb alternatíva. Az MKKP nem akar kormányozni. Törpepártok '26-ig nem fogják magukat felszívni 50-60 százalékra. Mégis ki a fenére szavazzunk? DK-ra, most komolyan? Akkor hülyézzetek le 3 millió embert, ha lesz egy normális alternatívája ennek a rendszernek. Amíg nincs, addig tessék belátni, hogy nem a 3 millió ember legitimálja ezt a rendszert, hanem a kizárásos alap.
jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
79%

11:52

Egyébként megértelek, eleinte nekem sem voltak túl szimpatikusak, de figyeltem miket mondanak, nem csak azt, hogy hogyan mondják.


Figyeltem őket jódarabig, mit mondanak, miket tesznek, ezért elkezdtem látni bennük a lehetőséget.

Épp ezért, mert a lényeg az, hogy mi választjuk meg azokat, akiket vezetőnek akarunk és nem ők akarnak vezetők lenni.


Ezért kérik, (a szórólapon is rajta van) hogy az emberek a saját környezetükben ismerjék meg egymást, szervezzenek helyi csoportokat, válasszák ki a megfelelő embereket.

Olvasgattam jódarabig a kommenteket is, van már nem egy iskolázott, visszafogottabb ember, aki csatlakozott és biztos vagyok benne, hogy jópáran vannak olyanok is, akik szintén lehetnek akár vezetők és még nem is csatlakoztak, nem kommenteltek, egyelőre csak figyelnek.


A többi szervezet, politikai pártok, jobbosok, balosok ezt nyilván nem nézik jó szemmel, megy is már a lejárató kampány a PHSZ ellen.

Épp ezért a tényekre kell hagyatkozni, hogy eddig mit tettek a népért akik a parlamentben voltak, vannak, hát nem sokat, én inkább magunkban hiszek, civilekben.

jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
59%

41 17:18 Ócska duma. Az MKKP amikor Budapesten képviselőt széket nyert, tisztességes munkát végez, nem viccelték el. Ha megszavazzák őket, a legtisztább kezű szakértőket felkérve könnyedén elkormányoznák az országot úgy, hogy zsarolhatatlanok, mivel nekik valóban nincs hátterük.


Egy nyugati demokráciában teljesen normális, hogy 3-4 párt alakít koalíciós kormányt, akik egymás ellenőrei is az ellenzéken kívül.

A DK, a Momentum, Párbeszéd, Mszp, Együtt stb. teljesen mindegy melyik párt, a jelenleginél nincs rosszabb a parlamentben. Csak a pártokról nem a fidesz médiából kellene tájékozódni, ahol megtudhattuk, hogy Hadházi halálba kergette a szomszédját vagy Juhász verte a családját stb.

Évekkel és perekkel később megy a helyreigazítás azt már nem halljátok meg, hazugságokra felülve elítéltetek egy embert, aki teljesen ártatlan volt.


Alternatívát aki akar, talál. Szavaztam a Vona féle Jobbikra, vagy a Szél és Hadházi féle LMP-re is ha jól emlékszem. De a Kunhalmi féle MSZP is megváltás lenne, sőt, még a seggh.lye Toroczkai banda is jöhetne, fideszesek általában szimpatizálnak velük.


Nincs itt kizárásos alap, mindössze 1,5 millió médián keresztül az orránál fogva vezetett ember van. Hazugságokat fogyasztanak reggel délben és este.


Hát nem sül le a bőr a képetekről, amikor MZP-t megvágott videókkal támadtátok? Egy fideszes ismerősöm nem vette a fáradtságot, hogy megnézze az eredeti videót, amiben teljesen más volt a jelentés, mint kiragadva.

Ezért nem is keresem az ostobák társaságát, nem kell hogy meddő vitákat folytassak, ezt a gyakoris változatot is unom már...

jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
36%

12:49


Belehallgattam, valóban mondta, hogy ő nem kíván a parlamentbe beülni és akkor ez már tény? Hogy képzeled, hogy el sem indul majd a választáson és a listát sem ő vezeti majd? Vagy mégis ő de majd nem veszi át a mandátumát? Háttérbe vonul és biharbasznád polgármestere marad? Vagy mint keresztapa irányítja majd a háttérből a dolgokat?


Ezek egyelőre csak az esélytelenek helyzetéből tett súlytalan kijelentések aminek változása bármikor könnyen indokolható. Megszavaztak nem tehetem meg a választókkal hogy cserben hagyom őket.


Az, hogy ők az egyetlen alulról szerveződő csoport meg a legnagyobbak nem igaz. Ott az MKKP. De sok sok civil szerveződés lehet amiket nem ismer. 28ezer tag a facebookon meg 800 feliratkozó a youtube-on nem túl acélos. És nem látszik a növekedési pályán sem az, hogy 1000 éven belül elérnék azt, amit akarnak.


Mi köze van a VOSZ elnökének a privatizációhoz? Mert hogy mai helyzetben Orbán nélkül nem születhet döntés, de azt mondod, ő volt az, aki miatt mondjuk az állami vagyont kijátszották? Amiket belinkeltél baromi hosszú és nem látom benne hol szerepel benne Palotás mint a privatizáció egyik legnagyobb tolvaja.


17:42


Most őszintén, melyik politikai párt járatja le őket? Kik? Az, hogy mindenkit lehülyézik és megélhetési macskajancsizik, az egy kényelmes pozíció és bárki meg tudja tenni, miközben ő is a jelenlegi rendszerben köztisztviselő és még a fidesz hatalomra kerüléséért személyesen is tett.

Ez a mindenki hülye csak mi vagyunk az okosak stílus, ráadásul iskolázottabb intelligensebb ember számára azonnal látszik a primitívság és a tudás hiánya. Ami egyébként nem baj, a stílusa megnyerő csak nem kéne szidni az ellenzéket ennyi. Nem tudhatja messziről ki van a fidesz zsebében és ki nincs. De a momentum pl teljes tagsága ellen folyamatos a lejáratás és koruknél fogva sem lehetnek egy társaság ezekkel a vén komcsikkal.


Az MKKP tuti nincs a zsebükben. Aki saját magát egyedüli megváltónak állítja be az hatalommániás. Semmilyen alázat és tisztelet nincs benne és simán ráhúzza az ellenzékre a hulladék jelzőt, amikor ott is vannak tenni akaró emberek.

Gyurcsány nem építette le a jogállamot max ostoba volt ami nem bűn. De ne nézze már le mondjuk a DK szavazóit, mert ha gyurcsány lenne holnaptól a miniszterelnök, akkor is óriási kő esne le az ország mellkasáról. Nyilván nem a legélesebb kés, de aki végletekben gondolkodik az soha nem jut előbbre.


Ha a putriból csak a tökélete kacsalábon forgó palotába lennél csak hajlandó költözni, örökre putriban maradsz.

Azt kell nézni, van-e előrelépés ha igen menni kell, még ha kis lépésekben is.


Szóval nekem nincs bajom a PHSZ-el,jó hogy vannak mert becsatornáztak 30ezer embert vagy mennyit nem tudom, az is 1% az ellenzék javára. Fontosak ugyanúgy.

jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
36%

18:22

Értem, nincs bajod a PHSZ -el, csak biztos megbízásból fikázod.


Pedig benne van, hogy Palotás mennyi pénzt varázsolt el a privatizációval (de nem én fogom neked viszakeresni) igaz Orbánékhoz képest kispályás. Az Mdf tagjaként Vosz elnökeként biztos ártalan a privatizációban, mint a ma született bárány...


Ha te a kétfarkúakban hiszel, tedd azt, te fikázod, rágalmazod mindennel a phsz-t én nem tettem ezt a kétfarkúakkal, pedig akad bőven az ő házuk táján is gond.

Mivel nem támasztottad alá a vádjaid, hogy miért lenne Alpár vezető, így ezek csak üres rágalmak, én alá tudtam támasztani több ténnyel is, hogy nem lesz az.

A továbbiakban értelmetlennek látom veled a vitát.

jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
32%

19:42


Végigolvastam, tényeket írtam vagy kérdéseket tettem fel. Neked ez fikázás, ráadásul már megbízásból.


Palotásról látom csak feltételezésekkel élsz.


Nem hiszek a kétfarkúban de mindenképp hitelesek, főleg azoknak, akiknek senki nem hiteles a mai politikai palettán.

Milyen vádak? Kérdésekkel provokáltam?


LÁSSUK

Hogy képzeled, hogy el sem indul majd a választáson és a listát sem ő vezeti majd?

Vagy mégis ő de majd nem veszi át a mandátumát?

Háttérbe vonul és biharbasznád polgármestere marad?


Nem ők az egyetlen és rádásul nem a legnagyobb alulról szerveződő csoport ez tény, miért veszed fikázásnak?


Most őszintén, melyik politikai párt járatja le őket? Kik?

Vagy mint keresztapa irányítja majd a háttérből a dolgokat?


Mégis melyik verzió szerinted akkor, amelyik várható Alpártól?

jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

"Az MKKP amikor Budapesten képviselőt széket nyert, tisztességes munkát végez, nem viccelték el."

A magyar politikának az egyik népbetegsége, hogy összetéveszti az önkormányzati politikát az országos politikával. Azt hittem, hogy ez csak Márki-Zayig működött, és vele végre szerte foszlott ez az illúzió, de szemmel láthatóan ez nem így van.

"Ha megszavazzák őket, a legtisztább kezű szakértőket felkérve könnyedén elkormányoznák az országot úgy, hogy zsarolhatatlanok, mivel nekik valóban nincs hátterük."

Ne legyél már ennyire naiv, kérlek.

"A DK, a Momentum, Párbeszéd, Mszp, Együtt stb. teljesen mindegy melyik párt, a jelenleginél nincs rosszabb a parlamentben."

Csak azok mondják, hogy teljesen mindegy, akik magasról lesz@rják, hogy ki fogja kormányozni az országot, mert az ország sorsa nem érdekli, csak az, hogy O1G. Rohadtul nem mindegy, mert minimum 4 évig fogják kormányozni az országot, és mindenki tudja, hogy ennél sokkal rosszabb kormányzás is lehetséges. Márpedig én még annyit sem nézek ki belőlük, mint a Fideszből. Nem mellesleg ezeknek a pártoknak nincsen szavazótábora, és nem véletlenül nincs. Még egy vidéki polgármester is legyőzte őket, nemhogy a Fidesz. Ezek a pártok csak arra jók, hogy fenntartsák a parlamentarizmus látszatát. Orbánnak nagyon jól jönnek, az országnak nagyon nem. Egyébként miben jobbak ők, mint a Fidesz?

"Évekkel és perekkel később megy a helyreigazítás azt már nem halljátok meg, hazugságokra felülve elítéltetek egy embert, aki teljesen ártatlan volt."

Kikről beszélsz?

"De a Kunhalmi féle MSZP is megváltás lenne, sőt, még a seggh.lye Toroczkai banda is jöhetne"

Hát, ha neked ez az igényszinted, akkor egészségedre, nekem ezerszer inkább Orbán, mint ezek.

"Nincs itt kizárásos alap, mindössze 1,5 millió médián keresztül az orránál fogva vezetett ember van. Hazugságokat fogyasztanak reggel délben és este."

Ki számolta meg, hogy hány embert vezet meg a média? Összehasonlíthatatlanul többen tájékozódnak a közösségi oldalakról, ahol aztán tényleg mindenféle véleménnyel találkozik az ember, egyik narratívát sem tudja elkerülni.

"Hát nem sül le a bőr a képetekről, amikor MZP-t megvágott videókkal támadtátok?"

Én kizárólag a YouTube csatornáján követtem a mondókáit, pontosan azért, mert első kézből akartam hallani a mondandóját. Az a véleményem, hogy az ő kampánya egy politikai ámokfutás volt. Többször is ellent mondott saját magának, ha súlyos kijelentéseket tett, akkor elintézte annyival, hogy "nyelvbotlás", választási előnynek könyvelte el, hogy sok idős elhunyt a COVID-ban, és még lehetne sorolni nagyon hosszan. Igen, sokszor kiforgatták, amit mondott, de ő is bevallotta, hogy alapvető kommunikációs hibákat vétett a kampány elejétől a kampány végéig.

jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

21:29 Jujj egy fidesz agymosott :D

Óóó, micsoda szakértő, azt mondja az országos politika nem ugyanaz az önkormányzatival. Tyűha :D

Nem vagyok naív, egy fideszes polgármester jelölt 5 millával szépen megpróbálta megkenni valamelyik MKKP-st nemrég, ők meg felvették és lebuktatták, lemondott kilépett a pártból :D Velük nem tud mit kezdeni orbán :D

Nem, ennél rosszabb kormányzás nem várható, bárki kerülne hatalomra, nem orosz és kínai zsarolt hazaáruló lenne.


Hadháziról vagy Juhász Péterről például.


Neked bárki ellenében inkább orbánc ezen nem csodálkozunk :D


Becslés alapján, nem megszámolták. Tudod, közvélemény kutatás. Ha 1000-ből 20 a kormányzati hazugságot mondja vissza akkor abból lehet következtetni :D


Igen igen sokszor kiforgatták, DE


Na, pont a DE az, ami miatt nektek csak orbánc jó :D Először is aki megpróbál engem átvágni azzal, hogy valaki mondanivalóját megmásítja, annal onnantól nekem nincs szavahihetősége. És nincs DE. Na menj szépen öleld meg az orbán babád és aludj a gondolkodó felnőteket meg ne provokáld köszi


UI: Lószart se nézted te MZP nyilatkozatait :D Bohár meg a többi fizetett hazugsággyáros videóiból tájékozódtál, ahogy a mai napig is, nem kell itt minket etetni, nem most jöttünk a 6:20assal :DDD

jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

#48

Ne haragudj, de én erre a színvonalra nem fogok lesüllyedni. Szurkoljál tovább a Kunhalminak és légy egészséges!

jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
22%

48


Elolvastam az utolsó 7-8 választ.

Az még nem esett le neked, hogy ezzel a folyamatos Orbán rögeszméddel (amit egyre elmebetegebben adsz elő, ráadásnak vihogva mint aki tényleg elmebajos) csak magad teszed nevetségessé? Logikus kérdésekre és észrevételekre csak vihogás, meg debil szintű fikázás a legjobb "érved". Na most ilyen stílussal engem eddig sem győztél meg (szerintem élő embert még sosem sikerült), és ezután se fogsz.

Azt meg ki ne találd, hogy letérdelek Kunhalmi mögé és nyalom a fenekét napi 24 órában, mert csak ez az egyetlen megoldás.

Neked szakember kell. Keress egyet miután kivihogtad magad.

jan. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!