Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, miért szavaztok a...

Fideszesek, miért szavaztok a fideszre?

Figyelt kérdés

-Rekord magas az állam adóssága.

-Egy korrupcióba keveredett képviselő felettese nem mond le, amikor nyilvánvaló, hogy tudott a dolgairól.(Vagy ha nem tudott akkor meg pont azért kellene lemondania.)

-Európa lehugyoz minket miattuk. (Már az ősi barátok is lásd Lengyelország.)

-Azok ellen háborúzik a fidesz akik ide tolják a pénzeket, hogy nekünk jó legyen. (Vagyis csak lenne, de szét lopják.)

-12 év telt el és még mindig Gyurcsány 8 évére mutogatnak.(Ebből nyilvánvalóvá válik, hogy sz*rt se csináltak eddig.)

-Euro verdesi a csillagos eget.

-Infláció hamarabb eljutott a marsig mint Elon Musk.

-Emberek éheznek akiket civil szervezetek segítenek, de a fidesz ezeket is k*rogatja.

-Kb nyáron éhen halunk mert még az EU se fog pénzt küldeni ezeknek.

Tanárok lassan rosszabbul keresnek mint egy gyári összeszerelő.(Már lehet rég így van csak én vagyok tájékozatlan.)

-Orbán harcol egy 90éves öreg emberrel(Soros) de Putyintól össze sz*rja magát még a nevét se meri kimondani.


Nos arra lennék kiváncsi kedves fideszes szavazók, ti miért szavaztok rájuk?



2022. ápr. 2. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Mert full elhiszik a sok hazugságot amiket az ellenzékre mond a Fidesz és elhiszik az önfényezést.

Ennyi.


Önálló gondolkodásra KÉPTELENEK.

2022. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

Az elmúlt 12 év miatt.

Legyen az gazdasági kérdés, családpolitika, külpolitika, vagy éppen nemzeti érdekek védelme, szóval minden a Fidesz mellett szól nálam, főleg, ha összehasonlítom az azt megelőző időszakkal.

2022. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Fideszesek nem fognak válaszolni, csak pocskondiázni.

Kérdésre:agymosás... média

Adókedvezmény (nagycsaládosként írom, én is kapom) inkább jobb fizu kéne, nem igazságtalan adókedvezmények.

Csok-al nem tudom kit hülyítenek, ing. árak egekben...

2022. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Nem a Fideszre szavazok, az ellenzék ellen szavazok, a jelenlegi ellen! Nem ugyanaz!!! Ha már fennakadsz (teljesen jogosan egyébként, abszolút igazat adok) a 8 éves szoci kormányzás örökös felhánytorgatásán (ami nem 8 év Gyurcsány volt, merem feltételezni nem éltél még akkor vagy gyerek voltál még, azért vagy tájékozatlan) akkor a bánatos f...ért nem akadsz fönn "ellenzékiként" azon, hogy a bús f...nak állnak össze a fiatal pártok ezzel a full hülye alkoholista f...paraszt Gyurcsánnyal, aki puszta jelenlétével lehetetleníti el az ellenzéki összefogás fölényes győzelmét, mert fölényes lenne nélküle!!! Csak azt nézik, hogy a DK a legnagyobb ellenzéki párt, de ez nem ilyen egyszerű, nem pusztán matematika... Próbálkozás sem volt rá! Előbb állt be a szélsőbal és a szélsőjobb melléjük ami abszurdum, minthogy megpróbálják azt, hogy nélküle.

Leírhatnék én is ezer érvet amellett, hogy miért a Fidesz, ahogy leírtál Te is ellene, de annyira lennének csak érvek, mint a Te érveid, egyenként mindegyik kritizálható lenne, mert mindegyik nézőpont kérdése.

2022. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon is éltem és tényleg éltem. Ohh bocsáss meg de ha már a 13. Havi nyugdíjat nem Bajnai hanem Gyurcsány vette el szerintetek, akkor már hagy írjak 8 évet.
2022. ápr. 2. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!