Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érzitek úgy, hogy Magyaror...

Nem érzitek úgy, hogy Magyarország egy vadnyugat?

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy, hogy abszolút nem számít semmi, csak az, hogy te és a családod boldoguljon, gazdagodjon és a többiek nagy ívben le vannak szarva.

Nincs közösség, nincs összetatozás élmény csak az, hogy én valahogy ügyeskedjek és nekem legyen jó, a többi pedig dögöljön meg.

Totális elidegenedés, hűvös, szinte támadó, passzív agresszív közeg, semmi empátia, megértés, megbocsátás.

Ti éreztek hasonlót?

Ez politikai oldaltól függetlenül mondom.



jan. 1. 12:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettő hozzászólónak mondom, hogy félreérthetően fogalmaztam, persze, mindenhol a saját családod az első, de én azt érzem, hogy sokan annak is örülnek, ha ők jól járnak éppen és mást látnak lecsúszni, kárörvendőek és nem az van, hogy együtt éreznek azzal akinek éppen rossz, hanem még kifejezetten gőgösen örvendenek is a helyzeten. erre írtam, hogy totálisan el vagyunk hidegülve a másiktól, nincs empátia, csak pöffeszkedés.
jan. 1. 13:20
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

#11 Mindenhol vannak ilyen emberek.

Erről szólnak az amerikai filmek is ahogy az átlag amcsi suliban kifigurázzák, csicskáztatják a kisebbeket vagy akiket kipécéznek maguknak. (a valóság persze nem ilyen, ez csak film persze)

jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, mindegy minek nevezzük, de 50-évvel ezelőtt jöttem haza melóból, mindenki köszönt. 4-5 háznál meg is kínáltak, akár gyümölccsel, akár egy sütivel, akár saját borral. Volt valami meló, amihez több ember kellett, mindig volt jelentkező, akik segítettek. Hozzá lehet tenni, jóval csóróbbak voltak az emberek. Ma, a szomszédnak a nevét sem tudom, a köszönés olyan luxus, mintha legalább 100 ezer forintba kerülne. Másik utcában, simán végignézték a szomszédok, hogy kirámolnak egy házat, úgy hogy még bútorokat is vitték.
jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
" ....Értem ezt úgy, hogy ...." Azért jo, hogy megmagyaráztad hogyan is érted, mert a "vadnyugat" kifejezésnek nem ez a tartalma!!!
jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Balkáni nép vagyunk mit kell ezen meglepődni?Pl Montenegró vagy Szerbia szerintem egy fokkal jobbis
jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!