Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érzitek úgy, hogy Magyaror...

Nem érzitek úgy, hogy Magyarország egy vadnyugat?

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy, hogy abszolút nem számít semmi, csak az, hogy te és a családod boldoguljon, gazdagodjon és a többiek nagy ívben le vannak szarva.

Nincs közösség, nincs összetatozás élmény csak az, hogy én valahogy ügyeskedjek és nekem legyen jó, a többi pedig dögöljön meg.

Totális elidegenedés, hűvös, szinte támadó, passzív agresszív közeg, semmi empátia, megértés, megbocsátás.

Ti éreztek hasonlót?

Ez politikai oldaltól függetlenül mondom.



jan. 1. 12:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egyre inkább vadkelet
jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem, mert nem lehet coltom.
jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi erővel Japántól nyugatra ez minden országra igaz. A japánoknál látok még vmi kollektív gondolkodást, ahol számít a család, a munkahely, a közösség, a világ többi pontján ez már nincs, legalábbis a fejlett országokban semmiképp.
jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
A magyar tarsa
jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Inkább vadkelet. Balkán.
jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Vadkelet ez már rég.
jan. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Vadnyugaton a telepesek segítették egymást. Az egyik faházat, istállót akart építeni akkor mentek 30-an segíteni neki (ingyen)!


Ez ami itt van az erősen Balkán, Latin - Amerikával megfűszerezve, desszertnek egy kis középkori feudalizmus.

jan. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező, mutass már olyan országot ahol az emberek nem először a saját életükkel, saját családjukkal és annak boldogulásával foglalkoznak!

Amikor az ember már nem a napi minimumért küzd akkor könnyű jótékonynak lenni. De ezt számon kérni azokon akiknek maguknak sincsen meg amire szükség lenne az butaság.

A családom jól áll anyagilag a páromnak köszönhetően. Én mindig tudok segélyszervezetet támogatni, másnak ajándékot adni, ha bármilyen akció van abba beleszállni, kéregetőnek zsebből pénzt adni stb. stb. Ettől én nem leszek jobb ember mint sok kollégám akik pont úgy mindent megtesznek a körülöttük élőkért amit tudnak, csak a saját fizetésükből kell megélniük és nincs mellettük egy 4-szer annyit kereső házastárs akinek köszönhetően lenne pénzük. Ők nem lesznek nálam rosszabbak scak mert a kevés pénzüket amiért megdolgoztak az a saját családjukra költik és nem adják oda csak úgy másoknak.

jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

"abszolút nem számít semmi, csak az, hogy te és a családod boldoguljon, gazdagodjon és a többiek nagy ívben le vannak szarva"



Hol van ez másképp? Ne kiragadott példákat hozz, hanem olyan országot mutass ahol ennek az ellenkezője az általános.

jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!