Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor tavaly ukránok területeket foglaltak vissza akkor szinte csak ukránt gyűlölködő hozzászólások érkeztek?

Figyelt kérdés

Kérem hadd maradjon az emberek kategóriájában.

Meg előben is ezt hallottam szemét ukranok területeket foglalnak vissza, halál az ukránokra, sajnáljuk Putyin elnök úr, gyászoljuk az orosz hadsereget, szinészek, bohócok, stb


Komolyan nem értem mi van a magyar néppel, egy független országot lerohan egy másik ország sikeresen visszafoglal területeket, erre azt az országot gyalázzák aki próbálja megvédeni magát.


Mi lett a magyarokkal?



2023. dec. 14. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Hát amilyen a mosdó, olyan a törülköző, az ottani a magyarellenes intézkedések után miért csodálkozol?
2023. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Hát amilyen a mosdó, olyan a törülköző. Azok után, hogy Pártunk és Vezérünk masszívan nyomja az oroszok fenekének nyalását és az ukránok iránti gyűlölködést, a propagandistái, fizetett troll-hadserege ezt széles körben terjeszti és sokaknak az agyát át is tudja mosni vele.
2023. dec. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem amúgy a magyarok többsége nem osztja ezt a véleményt. Eddig akárhány ezzel kapcsolatos felmérés volt, egyikből se az jött ki, hogy az emberek az oroszokat támogatnák.

Van egy nagyon hangos rosszindulatú kisebbség, amelyik a frusztráltságá így vezeti le, őket hallod ilyeneket mondani. Sok helyen ráadásul gyakran ugyanazok írnak. Erre pedig a kormány kommunikációja is csak rásegít.

2023. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
3-as, majdnem igazad van, csak ezek nem frusztráltak, hanem pénzért (vagy egyéb juttatásokért) dolgozó pártaktivisták. És azért vannak mindenütt ott, mert nekik ez a foglalkozásuk.
2023. dec. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Az ukránok magyarellenesek.

Legjobb lenne, ha veszítenének.

2023. dec. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

4 és tudnál konkrétam olyan helyet mondani, ahol a véleményemért fizetnek, vagy a kommentjeimért?

Én még egy ilyet sem láttam. Hogy kell elképzelni? Van egy felvételi iroda, ahol jelentkeznhi kell, hoogy "kezitcsókolom, szeretnék bérért kommentelni a fidesz javára, illetve pártpropagandát terjeszteni."?


Esetleg van valami helyesírási teszt mindjárt?

2023. dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os, lépj kapcsolatba a megafonnal vagy a helyi pártszervezettel.
2023. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Én látok ebben némi párhuzamot aközött, hogy Zelenszkij elnök rövid időn belül és sajnos kényszerből, de nagyobb hirnevet és elismerést váltott ki nyugaton, mint a mi zsebPutyinunk 13 év alatt. Valszeg, a kormányközeli emberek frusztráltságának tudható ez be.
2023. dec. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
Az Ukrnok támadták meg az oroszokat. Ők kezdték meg az orosz lakosság írtását. Ők akartak támadó atomrakétákat telepíteni
2023. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dzsonszi ***** válasza:
11%

Szerintem meg pont fordítva volt. Akkor és 2023 nyár előtt volt a legnagyobb hype Ukrajna irányába.

Ha meg páran leírtuk, hogy Harkiv és Herszon visszafoglalása csak azt jelenti, hogy az oroszok szervezetlenül és nagyon kis létszámmal kezdett fejvesztve támadásba és képtelenség volt azokat a területeket megtartaniuk és ez nem azt jelenti, hogy övék lett az upper-hand, akkor azonnal le lettünk szólva, hogy orosz propagandisták vagyunk és hogy az ukránok lendülete kitart és (elvileg mostanra) már az Azov-tengernél lesznek, Krím újra Ukrajnáé lesz stb. stb.


A nagy tavaszi ellentámadás (ami végül nyári lett) után fordult meg a közvélemény, hogy beigazolódtak azok a kijelentések (amit jópáran mi is írtunk az oldalon) hogy Ukrajna képtelen lesz visszafoglalni a területeket, kifog merülni, a nyugati támogatás akadozni fog és szép lassan meg is szűnik. Már egyre inkább jönnek nyugati oldalról is hangok hogy kiegyezniük kellene, nem fegyverrel teletömni értelmetlenül őket.

2023. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!