Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a valós oka, hogy ennyi...

Mi a valós oka, hogy ennyi kórházigazgatót kirúgtak egyszerre?

Figyelt kérdés

[link]

Egynél lehetséges, de szerintem erősen mondvacsinált indok, hogy covid idején egyszer nem megfelelően nyilatkozott. Kettőnél a nyugdíjkorhatárt jelölik meg, bár ez is nyögve nyelős, mivel a legtöbb orvos, vezető azon túl is dolgozik. Ennyi embernél egyszerre a szakmaiatlanság kizárt, és személyesen is ismerek egy olyan érintettet aki tutira lelkiismeretesen végezte a feladatát, és a rábízott kórház is prosperál.



2023. dec. 14. 08:48
1 2 3
 21/26 Senior Séf ***** válasza:
100%
Aki nem feküdt le a tömeghisztéria terjesztésének, az röpül.
2023. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Valamelyik cikkben olvastam, hogy azért, mert a régi/idős igazgatók kitartanak a kórházuk, osztályaik mellett, most pedig az a terv, hogy központosítani, összevonni akarnak mindent, így bólogató jánosok kellenek, akik beleegyeznek, hogy az aktív osztályok helyett elfekvők legyenek, és mondjuk a belgyógyászati profilú osztályokat összevonják, így kevesebb orvossal, nővérrel, ággyal működhetnek.
2023. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Kórházban dolgozom. Én azt hallottam, hogy kilopták az alapítványi pénzeket.
2023. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

#23

Kizártnak tartom, ha létezik a jelenség, hogy ez olyan szintű lett volna, hogy 20 kórházat érintene. Különben, ha egy amúgy is erősen forráshiányos rendszerből pénzt szivattyúznának ki, akkor másodpercek alatt összeomlana. Akit személyesen ismerek, emberileg, és erkölcsileg is teljesen feddhetetlen. Persze, ellenérvként fel lehet hozni, hogy hány emberről nem is gondoltuk, és mégis. Bár sokaknak nehéz itt elképzelni, de vannak még olyan talpig becsületes emberek, akik nem azért nem lopnak, mert tilos, vagy nincs szüksége rá, hanem egyszerűen nem fér bele a lopás bármilyen formája a saját erkölcsi normájába.

2023. dec. 16. 12:14
 25/26 anonim ***** válasza:
#20 vagyok, akit én ismerek, arról se tudok elképzelni semmi becstelenséget.
2023. dec. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Politika, semmi más. Ismertem embert, aki addig volt tűzoltó, amíg szakmai munkát végezhetett.

Mikor az került előtérbe szakmai munka helyett, hogy fel kellett sorakozni az autókkal a fideszes főmuftik látogatására parolázni, akkor lelépett.

2023. dec. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!