Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet havi 500k-ból megélni?

Hogy lehet havi 500k-ból megélni?

Figyelt kérdés

Albi jobb környéken 200k/hó. Kaja napi 5k (ebéd már 3k alatt alig tud kijönni, reggeli+vacsora...), az még 150k. Egyéb számlák, még vagy 50k. S ha van autód, esetleg néha veszel is valamit magadnak (ruha, telefon, laptop, hobbi), akkor ott vagy, hogy hóvégén kijössz nullában egyedül.


Lakásra gyűjteni, családot fenttartani, nyaralás stb... miből? S a munkáltató meg szembe röhög, ha ennyit elkérsz.



2023. nov. 22. 21:11
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%

#40: nagyon sajnálom a helyzeteteket. el se tudom képzelni, hogy lehet egy párnak nettó 300-ból megélnie.

Írtad, hogy saját lakás, de akkor is.

márc. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 NTBS ***** válasza:
100%

Rengeteg ember kevesebből is kijön.

Pl. A szórakozásra rengeteg ingyenes program van.

márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

Ha nincs szükség albérletre, akkor azért jobb a helyzet. Vagy ha valaki nem egyszemélyes háztartást vezet, akkor is szétoszlik jobban például a rezsi. Az étkezés is attól függ, hogy valaki készételt esznik gyakrabban vagy főz.


Az egyszemélyes fővárosi albérletben, saját autó fenntartás mellett talán a legnehezebb félretenni, még 400-500 ezres fizetésnél is.

márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:

"Szeretem a sült kolbászt. Van hogy 3 párat veszek,"


Az a 3 pár olyan 15k mai árfolyamon, ha nem a hentesnél veszed, hanem háztól. Hentesnél drágább.

márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
69%

Sütni való kolbász, 3.000. ft körül van. Legutóbbi súlyra, nem volt másfél kg...

Ma pl 40 % pulyka comb filé volt. 750 ft... Elhoztam 3. Kész a pöri, és a fagyasztóba van.

Nem festem a hajam. Fodrász amikor az " egészségügyi hajvágás van, " akkor megyek...

És felveszem a mások levedlet ruháját.

Turiból.

Telefont nem cserélünk évente, se. Laptopom 2019 - be vettük, használtan.

Autónk nincs, de van robogó.

márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

Én csirkén kívül mást nem tudnék megenni.


Kolbászt pl nem tudom hogy bírja valaki megenni, egészségtelen.


Majd jön szépen az elhízás, fehér kenyérrel.

márc. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
Csak csirke? Az egyoldalúság miatt jönnek majd a betegségek, nem a kolbász miatt… Semmi egészségtelen nincs a kolbászban. Fűszeres hús kisütve. Nyilván nem azt ezsed minden másnap. Csak csirkén élni elég gyér lehet.
márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
A csirke nagyon egészséges, itt inkább a gyümölcsök és zöldségek hiánya ami hosszútávon nem kifizetődő, ezek ugyebár nem éppen olcsó dolgok mostanában.
márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

Talán a szüleim " jól raktak össze ". Közel a 6X - hez nem vagyok elhízva.

Most még... És szerencsére van gyümölcs.

Csirke is szokott lenni. Hal az ritkán. Gyakran a sütőzacsit használom, a saját zsírjába sül.

márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, nettó 600-ból is csak akkor lehet megélni, ha saját, tehermentes ingatlanod van.
márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!