Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves balliberalisták, miért...

Kedves balliberalisták, miért nem tudtok örülni a focicsapatunk sikerének?

Figyelt kérdés
Azért nem kis eredmény amit elértek
2023. nov. 20. 07:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2%
#9 Pesten több a gőzölgő trágyakupac, mint vidéken, csak szólok.
2023. nov. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
15%
11, de itt legalább néha vannak koncertek is a stadionokban, igy ki vannak használva.
2023. nov. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%

[link]


Jó lenne már leszokni erről.


Amúgy én nagyon örültem neki.

2023. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%
Melyik sikerről beszélünk? Arról, hogy egy tőlünk sokkal gyengébb csapat hozta ellenünk a 2-2-őt, egész meccs alatt arról beszélt a magyar kommentátor, hogy gyalázat ahogy játszunk és még a kapitány is elnézést kért a végén? Ja nagy siker.
2023. nov. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
11%

#14, szerintem itt válasszunk szét három dolgot: a magyar futballt, amit a magyar politika csinál vele, és azt, amit a magyar embernek jelent.


Attól, amit a politika csinál a focival, attól okádhatnékom van. Égetik az adómilliárdjainkat a korrupt focikemencében: stadionokat építgetnek, amiket nem használ ki senki, versenyképtelen viccakadémiát futtatnak horror áron, és a végén még van pofájuk a válogatott eredményeivel igazolni magukat, miközben a magyar képzés alig ad játékost a válogatottba, honosított játékost meg 3-4-et is. Ez a politika.


Ezen kívül a magyar emberek szeretik a focit úgy általában. Ez sokaknak antipatikus, és ez érthető, mert egy egyszerű sportot képesek vallásként kezelni sokan, ezen ölre menni, ordenáréskodni. Aláírom.


Ugyanakkor az eredmény ettől még eredmény. Ha leszámítjuk a politikai hátteret ez a kijutás egy olyasmi, amit én kiskoromban, fociszerető kisgyerekként elképzelni sem tudtam.


Egyetlen vereségük sem volt az egész sorozatban, és simán megnyerték a csoportjukat. Maga az, hogy a szerbeket, akiknek jóval erősebb kerete van a miénknél, oda-vissza megverték, már nem kis dolog, de a többi meccsen sem botlottak hatalmasat. Már három meccsel a vége előtt simán eldönthették volna a kijutást, ami példa nélküli. Utána jött két nagyon szar meccs, ez kétségtelen, de annyira ment a szekér előtte, hogy még ez a két szar meccs is kényelmesen belefért ahhoz, hogy az utolsó meccsnek már tétje se legyen.


Szóval lenézhetjük a hátteret, de maga az eredmény nagy ugrás akkor is.

2023. nov. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a baloldaliak is örülnek neki. Csak tudod az kicsit kiábrándító, hogy a kormány építi a stadionokat, közben elrohadnak a kórházaink, a tanáraink nagy %-a meg nyugdíjas, lassan a halottakat kell visszahozni tanítani. Túlságosan sok pénzt öltenek a fociba. Vízilabdában világverőek vagyunk, mégis 1000-szer annyi pénzt költünk focira.
2023. nov. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

"nem tudom, mikor jártál utoljára a magyar vidéken, de a gőzölgő trágyakupacok mellett hegyekben állnak a stadionok a puszában."


Nagyjából jól megmutatja ez a kommented azt, hogy mikor jártál utoljára vagy egyáltalán a "vidéken", de azt még jobban, hogy miért mosnak fel a fajtáddal minden 4-ik évben.

2023. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!