Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberális politika...

A balliberális politika szemében miért ellenség a vidéki ember, és a külhoni magyar?

Figyelt kérdés

Nem csak a politikusokról mondható ez el, hanem a szavazóikról is.

A vidéki embert lenézik, butának, megvezetett birkának tartják. Trágyával etetett gombák... A külhoni magyar pedig maga a patás ördög. Minek nekik állampolgárság, minek szólnak bele a dolgainkba, miért támogatjuk őket, ők nem is magyarok, hanem románok, szakadjanak már végre le rólunk stb.


Budapestre alapoznak csak? Így nehéz lesz nyerni, ha ennyire beképzeltek, és magyar ellenesek. Azt hiszik a nagy körúton kívül mindenki egy bolond alkoholista.


2023. nov. 15. 17:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Nem ellenség csak a szavazótáborban vannak ellentétek.
2023. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%
Budapesten is 40% felett van a fideszesek aránya...
2023. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

"Budapesten is 40% felett van a fideszesek aránya..."

Igen, még nekik is kezd vállalhatatlan lenni a magyar ellenes baloldali lózungok.

2023. nov. 15. 17:30
 4/26 anonim ***** válasza:
33%
Mert elvesztették a szavazatukat. Azelőtt is lenézték őket, csak addig csendben tették ezt, amíg a vidék nagyrésze is rájuk szavazott. Csak azóta szidják nyiltan őket, amióta ez nincs. Így legalább a gőgös, sznob belpesti egyetemistákat meg lehet szerezni, hogy vidéki parasztoznak, románoznak stb.
2023. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Molyember ***** válasza:
60%

Én csak a fideszes embert nézem le, szerintem nagyon buták. Ha valaki vidéki és egyben fideszes is, az nem az én hibám. A városi fideszes semmivel sem jobb a vidékinél.

Egyébként miért érdekel ez téged? Miért vagy megsértve? Nem mindegy neked, hogy mit mond az a pár százalék ellenzéki, akik rendre elbuknak mindent? A Fidesz leválthatatlan, örülj neki, tiétek az ország.

Vagy elvárod, hogy még szeressenek és tiszteljenek is? Akkor tényleg buta vagy. :)

2023. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
28%
A vidéki emberekkel az a probléma, hogy a többség buta mint a föld, a felelősségteljes állatartást hírből sem ismerik, vagy ha mégis, akkor libsi marhaságnak tartják, és mindennek a tetejébe még az egykori liberálisokra is szavaznak, ezzel aktívan segítve őket az ország tönkretételében. Akinek több ész jutott, az menekül ebből a közegből. A határon túliakkal pedig az a probléma, hogy egy kiló krumpliért belerúgnak a magyarságba minden egyes választáson.
2023. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
26%

#5

Akkor lenne igazad, ha lenne egy jó, szervezett, koherens, következetes, ütőképes, nem a kétezres évekre szerveződő ellenzék. Azért vagyok én buta, mert még mindig jobbnak tartom a Fidesz-kormányt, mint azokat, akik még a betűtípuson is összevesznek? Azért vagyok én buta, mert nem szeretném Jakab Pétert, Fekete-Győrt, Márki-Zayt, meg a többi agytrösztöt kormányban látni? Azért vagyok buta, mert nem akarom azt a pártot kormányon látni, akik 2002-től 2010-ig kormányoztak? Azért vagyok buta, mert nem hittem el, hogy van összefogás, holott ők maguk mondták, hogy tényleg nem volt? Karácsony Gergely azt mondta, hogy valószínűleg jobban járt az ország így, hogy nem ők nyertek. Akkor most mi a probléma?

2023. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%

#6

Látom, készül az ötödik kétharmad.

2023. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Attól még, hogy az ellenkezőjét játszik meg, attól még a Fidesz is lesz*rja őket, ez teljesen világosan leszűrhető.
2023. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Annyira tipikus, hogy aki szerint nem jó ez a gyalázkodás a vidékiek ellen, az rögtön fideszesnek van titulálva. Ha a melegellenesség nem tetszik, akkor meg egyből lmbt libsi vagyok. Tököm kivan már ezzel, hogy semmiről sem lehet semmit mondani anélkül, hogy a beskatulyáznának valamelyik oldalra.
2023. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!