Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz Orbán véleményével...

Egyetértesz Orbán véleményével hogy Ukrajnát még nem szabad bevenni az Unióba?

Figyelt kérdés

2023. nov. 13. 16:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/110 anonim ***** válasza:
42%

Dzsonszi, azért az Ukrajna-gyűlöleted előbújik az ilyen mondatokban: "Pláne hogy egy olyan országról beszélünk, ami minden Európai értékekkel szembe megy"

Teljesen egyértelmű, hogy Ukrajna nem fejlett európai demokrácia és igen sok gond van vele, viszont az ilyen mondatok durván nem igazak.

2023. nov. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/110 Dzsonszi ***** válasza:
72%

Leírtam világosan, hogy ennyi erővel Fehéroroszország is lehetne EU-tagjelölt, ami ugyan úgy nem közelíti meg az EUs értékeket. A legtöbb ukrán EU-párti lenne a legjobban kiakadva ha az is jelölve lenne. Én meg mindkettőn kiakadnék, nem tudom hogy milyen ukrángyűlöletről beszéltek, de már vicc amit műveltek.

Főleg hogy végig olyan kijelentéseket tesznek EUs vezetők, hogy Ukrajna márpedig EU tag lesz, az már nem számít hogy most mennyire nem üti meg ezt a mércét. De közben Magyarországra lehet mondani, hogy ma esélytelen lenne felvenni az EU-ba.

2023. nov. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/110 anonim ***** válasza:
54%
Izrael belépését persze elutasìtottàk... p
2023. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/110 anonim ***** válasza:
42%

Igen, mindkét mondat igaz.

Sőt, az alábbiak is:

Ukrajna akkor lesz eu-tag, amikor megfelel majd a követelményeknek.

Ez elég soká lesz.

Viszont az akar lenni.

És ennek egyik nyertese a kárpátaljai magyarok lesznek majd.

Fehéroroszország sokkal távolabb van az eu-értékektől és nem akar eu-tag lenni jelenleg.

Én nem minősítettem a te (egyébként elvakult) véleményedet viccnek.

2023. nov. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/110 anonim ***** válasza:
0%
34)Miért lennének a Kárpátaljai magyarok ennek a nyertesei,ők amúgy is màr EU-s àllampolgàrok?
2023. nov. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/110 anonim ***** válasza:
0%
Jelenleg nem Fehéroroszorszàgban,hanem Ukrajnában vannak tiltva az ellenzéki pártok.
2023. nov. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/110 anonim ***** válasza:
42%

Nincsenek betiltva összességében az ellenzéki pártok.

[link]

2023. nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/110 anonim ***** válasza:
54%

Fájó olvasni ezt a sok bullshitet. Ukrajnában azért vannak korlátozva a pártok, mert jelenleg az ország háborúban áll és élet halál harcát vívja a túlélésért. Ha engedélyeznék az orosz barát pártok működését, ott gáncsolnák Ukrajnát ahol tudnák.

Fehéroroszországban nincs háború, ott béke időben van totális diktatúra. Ez a különbség.

Ukrajna messze nem tökéletes, de igenis a kormányzat tesz a korrupció, meg a többi ellen.

2023. nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/110 anonim ***** válasza:
54%

#32: "Leírtam világosan, hogy ennyi erővel Fehéroroszország is lehetne EU-tagjelölt"

Mi pedig világosan leírjuk, hogy igen, Fehéroroszország is lehetne tagjelölt, amennyiben el akarna indulni ezen az úton. De láthatóan nem akar.

2023. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/110 anonim ***** válasza:
40%

38)Kérdezd meg erről az ukrán ellenzéki politikusokat is.


Ps:Nem dúl háború az ország egész területeb

2023. nov. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!