Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aláírod a Mi Hazánk petícióját?

Aláírod a Mi Hazánk petícióját?

Figyelt kérdés
"Aláírásgyűjtést indított a Mi Hazánk Mozgalom a www.mihazank.hu/keszpenz oldalon online és országszerte a nemzeti párt standjainál is, hogy a készpénzhasználat legyen alkotmányos jog. Mivel ebben az ügyben is tiltja az Alaptörvény a népszavazás tartását, e petícióval kívánnak nyomást gyakorolni a kormányzatra, miután Toroczkai László pártelnök áprilisi felszólalására válaszul Tállai András pénzügyminisztériumi államtitkár beismerte: „valóban cél és szándék a készpénzforgalom visszaszorítása”."
2023. nov. 12. 15:42
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
26%

"A kanadai elnyomás. Hát igen, ott aztán óriási az elnyomás barátom! Szabadság az nincs. Nem is értem, hogy a romák miért pont egy ilyen elnyomó országba akartak menni. És még hideg is van!"

A covidiktatúra ellen tüntettek, trollocska.


"Például az, hogy esetleg potenciálisan megszállókat, esetleg háborús bűnösöket pénzelnek?"

Ennyi erővel minden kutyát el lehetne altatni, mert vannak olyan kutyák, amik veszélyesek.


"Ergo tehát továbbra is bűnözőnek nyilvánítottakat tudsz felhozni példának. Plusz rohadtul leszarom mi van Kanadában, vagy máshol. A kérdés is Magyarországról szólt. Újra felteszem tehát a kérdést: TE bűnöző vagy? TE potenciális bűnözőket támogatsz? Van tehát mitől félned?"

Nem vagyok bűnöző, de mivel nem támogatom a jelenlegi diktatúrát, és nem vagyok hozzád hasonló engedelmes birka, bármikor bűnözőnek minősíthetnek olyan mondvacsinált indokokkal, mint amit te is felhoztál.


"Most akkor a petíció a készpénzről szól, vagy a digitális világról? Eddig úgy volt, hogy a digitális világról. Én meg ott a kp-ről írok. Tehát ha aláírom azt, hogy nem támogatom a kp eltörlését, akkor épp azt támogatom, hogy ha akarják, akkor a kp használatát tiltsák be. Én például örülnél amúgy annak, ha nem lehetne adót csalni. Te hogy vagy ezzel?"

Ha elolvastad volna a kérdés leírását, ne adj isten megnyitottad volna a linket, akkor tudnád, miről szól a petíció. Minek ugatsz bele, ha el sem olvasod, miről szól a kérdés? A magadfajtákat hívják trollnak.

2023. nov. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Koplárovics Béci ***** válasza:
33%

"Ha elolvastad volna a kérdés leírását, ne adj isten megnyitottad volna a linket, akkor tudnád, miről szól a petíció. Minek ugatsz bele, ha el sem olvasod, miről szól a kérdés? "


A kérdés biztosan a magyar dolgokra vonatkozik. A leírás alapján a petíció is. Vagy a gatyeszt már a kanadai állampolgárok jóléte érdekli a magyar emberek helyett? Szóval ne haragudj, de TE elolvastad, hogy miről szól a kérdés? A kérdés és a petíció SZERINTEM arról szól, hogy te attól fosol, hogy a digitális világban egyszerűen ellehetetlenítenek azzal, hogy a bankszámládat zárolják. Erre én azt írtam, hogy ugyanezt a készpénzzel is megtehetik. Erre sem a kérdés, sem a petíció nem tér ki, de te azt írtad, hogy ezért kell a petíciót aláírni, hogy amit én írtam, az ne történhessen meg. Tehát gyakorlatilag azt írtad, hogy azért kell a petíciót aláírnom, hogy a kp-t ne tudják ellehetetleníteni, ha mégis megmaradna. Ellentmondasz magadnak, dehát ha valaki egy konteóhívő pártot támogat, az nyilván nem értelmes ember.


"Nem vagyok bűnöző, de mivel nem támogatom a jelenlegi diktatúrát, és nem vagyok hozzád hasonló engedelmes birka, bármikor bűnözőnek minősíthetnek olyan mondvacsinált indokokkal, mint amit te is felhoztál."


Tehát továbbra is a hülyét játszod. Akkora kis porszemnyi segg vagy, hogy nyugi, a 200Ft-odra az égvilágon senki sem pályázik. Max beadhazod a KKK-ba. Te, mint a rendszer ellensége? Azért mert egy szaros kis fiókpártot támogatsz? Tehát te, mint gatyeszhős ezt tennéd az ellenzékkel, ezt már tudjuk. De akkor ki az a barom, aki rád szavaz?


"A covidiktatúra ellen tüntettek, trollocska."


Szia trollocska, én Béci vagyok. Tehát Kanada egy elnyomó ország. Egy diktatúra. Meg az egész világ. Értem. Köszi, nincs több kérdésem, mindent megválaszoltál.

2023. nov. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
26%
#32 Oké, most már biztos vagyok benne, hogy trollkodsz. Ha valóban annyira hülye lennél, amilyennek tetteted magad, akkor egy mondatot sem lennél képes leírni helyesen. Kötözködni vagy itt, ez nyilvánvaló. Mennyit fizetnek érte?
2023. nov. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 Koplárovics Béci ***** válasza:
60%

Tehát nem vagy hajlandó értelmezni két mondatot, esetleg már rá is jöttél, hogy fogalmad sem volt, hogy mire válaszolsz. Ezzel végre tisztába tetted mindenki előtt. Köszönöm!


"Mennyit fizetnek érte?"


Sokszor írtam már: ne magadból indulj ki.

2023. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%
A galambbal sakkozás tipikus példáját láthattuk, ahol a galambot Koplárovics Bécinek hívják.
2023. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Koplárovics Béci ***** válasza:
60%
Hát igen, ha a témához már nm tudsz hozzászólni, akkor jön a személyeskedés. Maximum annyi közöd van a sakkhoz, hogy te vagy a sötét paraszt. És nem, nem az a paraszt, amelyik annak született. Egy feláldozható gyalog. Sajnálom, hogy elismerted, hogy fogalmad sincs, hogy miről volt szó az elmúlt pár oldalon, és inkább mással kezdtél el foglalkozni. Kár, hogy téged sakkban még egy galamb is lealázott. Holnap már Ahmed tarisznyája leszel :)
2023. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

32

A petíció arról szól, hogy maradjon meg a készpénz fizetési lehetőség alkotmányos jog!

Ez azt is jelenti automatikusan, hogy mindenhol el is kel fogadni a készpénzt!

Nincs olyan vérzió, és itt sem beszélt erről rajtad kívül senki, hogy lehet készpénzzel fizetni, de közben betiltják a készpénzt..

Így nem lehet senkit egy gombnyomással el lehetetleniteni.

Mint mondjuk Kínában..

Te ezt miért nem akarod érteni?

2023. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!